Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz attila9988 #114 üzenetére

    azért egy (vagy főleg ha nem csak egy kell) rendszergazda fizetése elég komoly összeg havonta (talán nálunk nem, de picivel nyugatabbra már igen), plusz internet úgyis kell, akkor egy kicsit nagyobb csomagot vesz, és nincs villanyszámla, nem kell megvenni a méregdrága szervert, plusz a fenntartási költségeket állni, és így tovább. egy kisebb vállalat vagy éppen induló vállalat számára nem olyan rossz megoldás szerintem, hogy bérel megfelelő infrastruktúrát a dolgaihoz. gondolj csak bele, mennyien üzemeltetnek maguknak webszervert? vagy blackberry szervert? ez nagyjából ahhoz hasonló szolgáltatás.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz bambano #117 üzenetére

    igen, de most te is felsoroltad a két végletet. nem csak 10000 fős multik meg faluvégi "józsi bété" jellegű cégek léteznek. sőt, igazából nem is feltétlen az itthoni viszonyokra gondoltam eleve.
    az a szép, hogy a világ másik végén egy cég kitalál valamit, és erre itt jönnek a fórumozók, és megmondják, hogy szar, mert itt nem működne a mostani viszonyok közt. igen, a hidrogénes autó is szar, mert Bivalyb...nádon nem tudsz bele tankolni, meg a space shuttle is ócskavas, mert nem tudod beparkolni a kertbe :)

    nagyon sok munkahelyen manapság már eleve "létszükség" az internet. az itthoni kis vacak adsl kapcsolatom, ami nyögvenyelősen eldöcög olyan 3 megabit környékén (5-re vagyunk előfizetve, mert az a legkisebb csomag a szolgáltatónál), nagyjából kétszer volt eddig elérhetetlen 5 percnél hosszabb időre: egyszer villám csapott a szolgáltatóhoz, egyszer meg beáztak az özönvíz szerű esőtől. ahhoz képest ez szerintem nem rossz teljesítmény, hogy már vagy 7 éve használjuk.

Új hozzászólás Aktív témák