Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #10 üzenetére

    én is bízok azért benne, hogy visszajön... erre is van egy elcsépelt mondás:

    "ha szeretsz valakit, akkor engedd szabadon... ha visszajön hozzád, akkor a tiéd... ha pedig nem, soha nem is volt a tiéd..."

    itt van előttem a dobozában az a kis brillgyűrű, amivel eljegyeztem és ma visszaadta... ugyanúgy csillog, mint a nagy napon... feltörnek a fájdalmas emlékek sorban...

    reggel még azt beszéltük, hogy csak néhány ruhát visz magával és csak addig költözik külön, amíg nem tisztázódik benne minden... szülei mondták, hogy ne szórakozzon így (mert ilyet már eljátszott 1éve), hanem költözzön mindenestől... :( most szerintem otthon pakolja ki a cuccokat és ez eltart délutánig is... délután meg visszahoz 1-2 dolgomat és elviszi azt, amit itt felejtett... szerintem kelleni fog neki 1-2hét, mire tisztán lát mindent... 1.5évet nem lehet kitörölni 1 pillanat alatt... ő meg úgy láttam, hogy magába fojtott minden érzést és csak mondogatta: "költözni akar... költözni fog..." (mintha magát biztatná, hogy ez lesz a jó megoldás, de közben teljesen bizonytalan...) ismerem és tudom, hogy mással sem jönne ki jobban a dolgai miatt... elég jól tudok mindent tolerálni, de néhány dolog még nekem is sok volt... majd kiderül mi lesz... én itt fogom várni... egy darabig... és a gyűrű is... szerintem, ha ezen a mélyponton túllépnénk, sokkal magasabb szintre juthatna a kapcsolatunk... az a rossz, hogy kisebb veszekedéseink soha nem voltak... talán idő közben meg kellett volna mindent beszélni, hogy ne gyűlhessenek folyamatosan a problémák és ne jussunk ide...

    (kiteregetek)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Lenry

    félisten

    válasz Dany007 #15 üzenetére

    És egyszer csak az ember elgondolkozik, hogy ÚrIsten, még csak 20-on 1-2 éves vagyok... de már milyen 'régóta' együtt vagyunk... Mostantól kezdve egész életemben csak vele leszek?

    ezen mi is elgondolkoztunk, egymástól függetlenül és együtt is. a válasz egyértelmű igen volt. :)
    bár még nem jegyeztük el egymást. Párom nem szeret előre tervezni. (én meg az utolsó kis beszélgetést is kigondolom előre, nemhogy a fontos dolgokat :) )

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #15 üzenetére

    volt már menyasszonyom korábban is... vele 3.5évet voltunk együtt... 1év után jegyeztük el egymást, az utolsó 1.5évben meg együtt is laktunk... az volt a gond, hogy én voltam neki az első és az utolsó hónapokban elkezdett találkozgatni a cégüknél a biztonsági őrrel és félrekúrált vele... az első esetet még megbocsátottam volna, de a második után már mindenféle qrvának elhordtam... ezen gyorsan túltettem magam... pár napig meló után 2db vagdalthúsos szendvics+fél üveg vodka+6sör volt a vacsorám, de gyorsan lerendeztem magamban :)

    mostani (ex?)menyasszonyommal teljesen más volt a kapcsolat... ilyen téren sokkal komolyabban kezelte a dolgokat... ő is és én is túl voltam már csomó csalódáson és nem kerestük a kalandokat... éltünk már egymás előtt rendesen... nem akarok hazudni/nagyzolni, de kb 20-25 barátnőm volt eddig, de ezek közül kb 6-tal feküdtem csak le... időben meg volt: 3.5év, ez a 1.5év és 9hónap... az összes többi max pár hét/hónap volt... engem dobáltak általában... nem sokkal szakítottam én... a gyűrűt nem akarom zaciba adni... megtartom... hátha összejövünk újra... :) ha pedig esetleg később más lesz, akkor lehet belőle másikat készíttetni... nekem is úgy 50ezerbe volt kb... ebből 30 a brill, kb 10-12 az arany és a többi a munkadíj...

    #12: szeretném, ha átgondolná és visszajönne úgy, hogy ő is hajlandó lenne a kompromisszumokra...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Lenry

    félisten

    válasz Dany007 #20 üzenetére

    3 éve vakít ez a szerelem, és valahogy nagyon nem akaródzik neki elmúlnia

    Ő kb 1 éve fejezte be a "kiélést", azt mondja már nincs kedve bulikba járni. én meg sose voltam partiarc, és nem is fenyeget ez a veszély ;)

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #53 üzenetére

    neki kicsit több idő kell szerintem a kelleténél... amikor 1éve összevesztünk, akkor egy szerdán hazament szó nélkül és utána csak következő héten hétfőn jött vissza... közben csomószor mondogatta, amit most: "ennyi, vége, nincs értelme" de akkor úgy jött, hogy nem is számítottam rá... beállított egy szatyorral, hogy hozott pár ruhát... de mondogatta, hogy "itt még nincs minden megoldva" (1-2 nap alatt azért megoldódott minden) :)

    most már túlvan a javán szerintem, de hétvégére talán kiderül, mi lesz... addig teljesen lehiggad és gondolkodhat... holnap felhozza a cuccaim, de próbálok nem rányomulni, mert azzal szerintem most elrontanék mindent... aztán nem nyaggatom... ha hív, akkor örülök neki... ha nem, akkor meg nem... ma is meglepett nagyon a hívása... de tényleg nem akarom hitegetni magam, mert az nem vezet jóhoz...

    csajozni meg nincs kedvem... nem akarok alpári lenni, de csajoztam már eleget életemben... nincs kedvem most hozzá... kiverem, ha kell és kész :)

    #54: nem rossz... mi voltunk pár koncerten... mondjuk a republic az nekem is tetszett... a rúzsamagdi az annyira nem jött be, de az acdc feldolgozásán meg 1-2 régebbi számon jót szórakoztam... moziban nem voltunk, mert szerintem ritka gyenge filmeket csinálnak mostanában... pizzázni viszont eljártunk párhetente... meg hétvégente rokonokhoz meg ilyenek... sokat elmozdultunk szerintem... szerinte meg nem :(

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #57 üzenetére

    de tényleg... hol lehet ilyen lányt találni? vagy megrendelésre legyártják? :) legyen szép is... meg mellette ilyen érdeklődési köre legyen... jahm és ne is legyen foglalt... létezik ilyen? :)
    pihenőre teszem a dolgot és ha nem alakul semmi most, akkor veszek pár valami rágcsálót, hogy ne unatkozzak egyedül :)

    #58: köszönöm a jókívánságot :) nagyon örülnék, ha így lenne...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák