Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    ennyi volt... vége... amiről pár napja írtam, az a mai napon véget ért... most nagyon rossz... és még rosszabb is lesz, mire kezd múlni a fájdalom...

    "a felhők fölött mindig kék az ég..." ez tart egyben...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • csimav

    senior tag

    Nagyon, nagyon sajnálom. :(
    Pedig sok jót írtál róla.

    Hild fel, hogy nem e lehetne még utoljára megbeszélni a dolgokat, vidd el egy étterembe és vacsora mellett beszélgessetek, vegyél neki 1 virágot.

    [ Szerkesztve ]

    Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

  • gamerkiller

    senior tag

    Sajnálom, ilyet még nem éltem át, de nem is szeretnék.. Biztos nem tudjátok ezt még megbeszélni? A gondokról konkréten nem írtál, ezért nem tudjuk mennyire súlyosak, mennyi időbe telne ezeken javítani.. Tényleg keress valami elfoglaltságot ami leköt, menj el pecázni, olvass újságot, nézz tv-t.. Azzal hogy leiszod magad semmi nem lesz jobb, azt nem ajánlom.. :(

    Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gamerkiller #3 üzenetére

    inni sincs kedvem... :( könnyebb lenne valamennyivel, de utána még jobban felszínre tör a fájdalom... most kell vele megküzdenem... tv meg nincs, mert az a sajátja volt és elvitte... aprón néznem kellene egy tunert vagy egy olcsó tv-t, hogy legyen azért valami...

    szerintem nem tudjuk már megbeszélni... ha mindketten megbánjuk, akkor is kb 1% az esély rá, hogy visszajön :( délután 1-2dolgot visszahoz, amit véletlenül pakolt be a kocsiba és nem találtuk meg... majd kipakolásnál meglesz a telefontöltőm meg az ágytakaróm... nagyon szar, mert mindkettőnk egész családja is nagyon megkedvelte a másikat... olyan állapotban vagyok most, mint egy óvodás gyerek, akinek elvették a "kedvenc játékait" :( viszont emberinek érzem kicsit magam, mert rájöttem, hogy csak vannak azért érzelmeim... igaz, már késő :(

    nem adom fel, mert ha nagyon rossz dolgok érnek, akkor utána ez változni szokott mindig... csak ki kell várnom...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • gamerkiller

    senior tag

    válasz mephi666 #4 üzenetére

    Én csak azt tudom mondani hogy ne add fel! Küzdj, vissza tudod szerezni ha akarod! Higgy benne! :R Azért engem mégis érdekelne hogy mi volt a fő ok, ha nem szeretnéd megmondani nem kell, ha nem akarod kiteregetni de elmondanád akkor jöhet privátban is.. Elvégre tudnánk tanulni..

    Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

  • Csakénvagyok

    őstag

    válasz mephi666 #4 üzenetére

    Tünetkezelésre igyál meg valamit, nem kell feltétlenül kiütnöd magad, csak annyit hogy épp érezd valahogy magad. Tévének ott vannak az onlájn adók, várj még ki, még nem lehetsz biztos mindenben. Pár nap, egy hét után, ha addig nem keress ő, megkeresheted hogy kiokosísd magad.
    Addig meg fel a fejjel, mással is megesett már, én nem lett baja belőle.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gamerkiller #5 üzenetére

    főbb okok:
    szerinte önző voltam és csak magammal foglalkoztam, mellesleg sokat gépeztem... szerinte... meg szintén szerinte alig jártunk el valahova...
    szerintem meg épp én voltam az, aki inkább képes volt kompromisszumokat kötni, mert csomó olyan dolgot bevállaltam miatta, amit egyébként nem tettem volna meg... pl. az ő ízlése szerint mentünk pár koncertre meg hasonlók... egyébként meg heti rendszerességgel eljártunk mindenfelé... hétköznapokon ritkán, de hétvégente mindig mentünk valahova... a gépezés meg olyan dolog, hogy akkor csináltam főleg, ha nem volt itthon... reggel mondjuk benyomtam a gépet, elolvastam kávé közben 1-2 cikket (kb. 15perc), aztán csak akkor ültem ide, amikor hazaértem melóból és még nem volt itthon... ha itthon volt, akkor nagyon ritkán gépeztem... ő azt várta, hogy egyáltalán ne gépezzek... ezen ment is párszor a vita, hogy ilyet nem várhat el, hogy teljesen abbahagyjam, mert ez a végzettségem/hobbim... és nem is vittem túlzásba... végülis úgy láttam, hogy marhanagy papucsot akart belőlem csinálni, én pedig ennek ellenére csomó pontot belementem volna kompromisszumba... ő meg semmiben nem engedett :( főleg ilyen dolgok vezettek a végéhez... szerintem most otthon átgondolja a dolgokat, mert tegnap nem túl durván, de a fejéhez vágtam mindent és alig bírt aludni, annyit agyalt rajta... láttam rajta, hogy kezdte beismerni a hibáit és neki is fájt már a költözés... otthon meg a szüleinél még többet gondolkodhat és szerintem nagyon megbánja... nem akarom fényezni magam, de más 1/10 annyit sem tett volna meg a kedvéért, mint amit én tettem... legrosszabb személyiségjegyei: önző, akaratos, makacs és hirtelen próbál komoly döntést is meghozni mérlegelés nélkül... igaz, én még így is szeret(t)em...

    #6: nem fogom azért kinyírni magam nő miatt :) "ami nem öl meg, az erőt ad"... átmentem már cifrább dolgokon is, de egyenlőre tudom, hogy nagyon rossz lesz... és még az út elején vagyok... nem látom még a fényt az alagút végén... akkor lesz majd igazán rossz, ha a vele megszokott dolgokat csinálnám... a másik meg az, hogy együtt költöztünk ide... együtt újítottuk a lakást és akármerre megyek, minden rá emlékeztet... kegyetlen...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Devid_81

    nagyúr

    Nyugi, tul fogod elni ez biztos! Csak akard is :)
    Amugy ilyenkor semmi sem segit, nalam talan a csavargas...de ha megyek sem tudok leulni 30 percnel tobbet egy helyen...mennem kell es mennem kell.
    Nekem 3x annyi ido volt mint neked...es egy hete lett vege.
    Persze nalam ez csak a fosbol keszult hab volt a sz@r tortamon...3 honap alatt minden osszedolt korulottem.
    De legalabb katasztrofaban jo vagyok :)
    Szal fel a fejjel!

    Szerk:
    "legrosszabb személyiségjegyei: önző, akaratos, makacs és hirtelen próbál komoly döntést is meghozni mérlegelés nélkül..."

    Nem vok egy nagy szaki de nem nyilas veletlenul?

    [ Szerkesztve ]

    ...

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Devid_81 #8 üzenetére

    jah, várom is a holnapi melót... ott legalább lefoglalom magam... most beraktam egy adag ruhát mosni, hogy 1 hétre elegendő tiszta ruhám legyen... ezzel is megy most az idő legalább...
    kapcsolatokban általában szép nagyot szoktam szívni... profi vagyok ebben... előző kapcsolat 3.5év volt és ott 1-2nap alatt túlestem rajta, mert csúnyán kicseszett velem a nő a végén... sétálni én is fogok most sokat, mert 40perc a munkahely gyalog... szombaton meg szüleimtől behozom a bringám... az majd segíteni fog... elkezdek majd újra bicajozni, mert az olyan számomra, mint a meditáció... csak hát itt városban kevés a lehetőség... falvak között szerettem össze-vissza menni...

    még valami elfoglaltságon gondolkozok, ami lekötne és még pénzt is hozna... elő kellene vennem a c++ könyveim és kódolni ezerrel... hátha kell valakinek valami program és ebből még kicsit gyűjthetnék is...

    ui: halak... elvileg horoszkóp szerint összeillettünk, mert én egy hülye/romantikus/érzelmes rák vagyok :) ma legalább megcsináltam egy évtizedenként esedékes fullszervízt a könnycsatornáimon... nem szokásom pedig sírni és nem vagyok már óvodás...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Dany007

    veterán

    Hmm először is sajnálom =/
    Tudom milyen érzés. Nekem is volt hasonló még 5 évvel ezelőtt. Igaz, annak 2,5 év után lett vége.

    Ilyenkor van pár lehetőség, és azoknak al-lehetőségei. :)

    De szerintem nem lesz ennek még vége.

    Szal vagy az lesz, hogy soha többet semmi, és tényleg vége.
    Vagy pedig folytatódik. Erre nagyobb a lehetőség a körülményeket figyelembe véve.
    Ugyanis a 1,5 év azért elég nagy megszokást eredményez. Amit egyik félnek se könnyű egyik pillanatról a másikra elfelejteni.
    Ezért az szokott lenni ilyenkor, hogy újra és újra összejön az adott pár.
    A kérdés csak az, hogy a problémákat, ami miatt először szétmentek lehet-e orvosolni.
    Ha igen, akkor van rá esély, hogy komolyabb jövője is legyen a dolognak. Ha nem, akkor még egy ideig folytatódik ez az újra együtt aztán megint szét dolog, de ez fájdalmas és hosszú, mire rájönnek, hogy tényleg nincs értelme.

    És ez szinte mindig szabály szerűen így működik. Rengeteg embert ismertem, akik hasonló cipőben jártak, és szinte mindegyik ugyan ezen történetek valamelyikét mesélte el. Persze volt 1-2 kivétel is, de az csak erősíti a szabályt :)

    Én pl akkor kezdtem el Q3-azni a neten... Az volt az egyetlen dolog, ami szellemileg és fizikailag is 100%-osan lefoglalt... Ha abbahagytam, akkor egyből elöntöttek az érzések, a gondolatok, és kibírhatatlan volt... Így sokszor hajnali 2-3 ig Quakeztem, addig, amikor már bólogatok a monitor előtt az álmosságtól... : ) És csak akkor tudtam elaludni...

  • Xirtam

    veterán

    Teljesen átérzem a helyzeted de ezzel semmire se mész h átérzem.Ilyenkor nem is tud az ember mit tenni.Leül átgondolja a dolgokat alszik.Ebből fogg most állni kb minden napod.

    Elkeseríteni nem akarlak de felmelegítve csak a töltött káposzta a jó...

    Én is rák vagyok úgy mint te romantikus érzelgős de ez így van rendjén az meg hogy sírsz mért lenne ovodás dolog? Én már rengetegszer sírtam barátnőm elött és ezzel nemrézem magam semmivel csírábbnak! :U Ez is egyfajta érzelmi kifejezés. Aki meg azt mondja hogy ő mekkora férfi még sosem sírt nő miatt vagy bármi az inkább ássa el magát...nem tudom h a mai világban ez mért akkora szégyen!

    [ Szerkesztve ]

  • Lenry

    félisten

    válasz mephi666 #7 üzenetére

    és szerintem nagyon megbánja

    és akkor visszaköltözik?

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #10 üzenetére

    én is bízok azért benne, hogy visszajön... erre is van egy elcsépelt mondás:

    "ha szeretsz valakit, akkor engedd szabadon... ha visszajön hozzád, akkor a tiéd... ha pedig nem, soha nem is volt a tiéd..."

    itt van előttem a dobozában az a kis brillgyűrű, amivel eljegyeztem és ma visszaadta... ugyanúgy csillog, mint a nagy napon... feltörnek a fájdalmas emlékek sorban...

    reggel még azt beszéltük, hogy csak néhány ruhát visz magával és csak addig költözik külön, amíg nem tisztázódik benne minden... szülei mondták, hogy ne szórakozzon így (mert ilyet már eljátszott 1éve), hanem költözzön mindenestől... :( most szerintem otthon pakolja ki a cuccokat és ez eltart délutánig is... délután meg visszahoz 1-2 dolgomat és elviszi azt, amit itt felejtett... szerintem kelleni fog neki 1-2hét, mire tisztán lát mindent... 1.5évet nem lehet kitörölni 1 pillanat alatt... ő meg úgy láttam, hogy magába fojtott minden érzést és csak mondogatta: "költözni akar... költözni fog..." (mintha magát biztatná, hogy ez lesz a jó megoldás, de közben teljesen bizonytalan...) ismerem és tudom, hogy mással sem jönne ki jobban a dolgai miatt... elég jól tudok mindent tolerálni, de néhány dolog még nekem is sok volt... majd kiderül mi lesz... én itt fogom várni... egy darabig... és a gyűrű is... szerintem, ha ezen a mélyponton túllépnénk, sokkal magasabb szintre juthatna a kapcsolatunk... az a rossz, hogy kisebb veszekedéseink soha nem voltak... talán idő közben meg kellett volna mindent beszélni, hogy ne gyűlhessenek folyamatosan a problémák és ne jussunk ide...

    (kiteregetek)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Csemike

    csendes tag

    válasz mephi666 #7 üzenetére

    A szakítás nem sétagalopp, az biztos, s bár nem tudom milyen a másik lovon ülni (én még nem hagytam el senkit, mindig velem szakítottak, bármilyen ciki is bevallani, igaz összvissz volt eddig 2 komolyabbnak látszó kapcsolatom, és a harmadikban vagyok most benne :) ) azért abban biztos vagyok, hogy annak a félnek is ugyanolyan szar, aki kimondja a végszót. Sőt, ha már régóta haldoklik egy kapcsolat, akkor tulajdonképpen már teljesen mindegy, hogy melyik fél mondja azt, hogy "hagyjuk most itt abba kedvesem".

    Legutóbb, amikor ilyesmi történt velem, nagyon hasonlóan éreztem, mint te. Abszolút tudom és átérzem, hogy mik kavarognak most benned. Hiába mondták nekem is, hogy menjek el szórakozni, kikapcsolódni, a hátam közepére kívántam mindent és mindenkit. Csak szívtam a cigiket egymás után, nem ettem, néha elsírtam magam, és nagyon becsapottnak, átvertnek éreztem magam...
    Ez az állapot eltartott néhány napig, de szerencsére dolgozni is kellett, így sokat voltam bent a munkahelyemen, mert akkor legalább nem kattogott üresjáratban az agyam. Ez az egy tevékenység (mármint a munka) volt az, ami lekötött, amivel sikerült elvonatkoztatni attól, hogy én most egy elhagyott szerelmes vagyok, akinek az a dolga, hogy sírjon és gyászolja élete szerelmét.
    Tulajdonképpen ez a krízis nagy önismeretre tanított. Hiszen amikor már tudtam józan fejjel gondolkodni, magamba szálltam, és megnéztem, hogy én mit csináltam rosszul. És hát volt hibám bőven... Rájöttem, hogy én hol rontottam el a dolgokat, hogy nem csapott be senki, nem vert át senki, csak vak voltam, és bizony sokszor önző és kegyetlen. És nem véletlenül kerültem ebbe a krízishelyzetbe, hiszen tanulnom kellett, meg kellett ismerjem önmagamat.

    Ez a szakítás amúgy ABE-val történt. Két év után, 2007 tavaszán szakítottunk, aztán szeptemberben, 5 hónap után újra egy pár lettünk. Akkor már más ember volt ő is, én is. Más most a kapcsolatunk is, azthiszem mindketten megfizettük a tanulópénzt, s tudunk értékelni dolgokat. :)

    Nem mondom, hogy menj szórakozni, foglald le magad, mert tudom, hogy ilyenkor semmire nem vágyik az ember, pláne nem kéretlen jótanácsokra.
    De ha túl vagy már a sokadik cigarettán, elsírtad már minden könnyedet, nézz magadba, jó alaposan. Lehet, hogy érdekes dolgokat fogsz meglátni.

  • Dany007

    veterán

    válasz mephi666 #13 üzenetére

    Hát, fiatalok voltatok még az eljegyzéshez :)
    Meg én is akkoriban... 45 ezerért vettem, és 10-esért tudtam csak eladni :DD
    Szóval jó nagy bukó volt a dolog :)

    Gondolom neked is ez volt az első, ilyen hosszabb távú komoly kapcs.
    Ilyenkor mindig ez van. Az embert elragadják az érzelmek, aztán megy minden magától... Nekem is volt eljegyzésem :) Szal tudom milyen lehet.
    Aztán telnek az évek... És egyszer csak az ember elgondolkozik, hogy ÚrIsten, még csak 20-on 1-2 éves vagyok... de már milyen 'régóta' együtt vagyunk... Mostantól kezdve egész életemben csak vele leszek? Na bennem ezek a kérdések fordultak meg... Akkor már eldőlt, hogy mi lesz...
    Szóval nem jó fiatalon elkötelezni magad. Ki kell élni az életet...
    Persze nálatok nem ez volt a probléma, de még felvetődhet ez is.
    Szóval komolyan el kell gondolkodni, hogy mit akartok és hogyan. Mert vagy tiszta döntést hoztok, vagy keserű szenvedés árán lesz vége...

  • gabor85

    őstag

    válasz mephi666 #9 üzenetére

    Sose szégyelld hogy sírsz. Emberből vagy és érzelmeid vannk. Ha így akar kijönni a feszültség, akkor csak hagyd. Sajnálom ami történt.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Xirtam #11 üzenetére

    bízok benne, hogy nem lesz még vége, hanem folytatódhat idővel... neki is idő kell és nekem is... szerintem átfogja ő is értékelni... most csak a rossz dolgaimra tud egyenlőre gondolni, de ez idővel változni szokott... rossz lehet neki is nagyon... tegnap éjjel nem bírtam egyszerűen aludni... folyamatosan felébredtem, mert bántott az egész... ő még aludt, én meg beültem a budiba tollal-papírral és reggel fél 3kor teleírtam oda-vissza egy a4-es lapot az érzelmeimmel/hibáimmal és azzal, hogy miben kellene/tudnék változtatni... (35m2-es panelban nincs másik helyiség, ahova mehettem volna és nem zavartam volna a fénnyel...) volt kb. fél4, mire végeztem az írással és utána nyugodtabban tudtam aludni... reggel elolvasta és úgy éreztem hatottam rá valamennyire, de a sértődöttsége miatt kevés volt... ezt a levelet is magával vitte abba az újságba hajtva, amit épp olvasott... szerintem ma elő fogja venni a közös képeinkkel együtt, amit szintén nekiadtam... végigbőgtem azt a pár percet is kegyetlenül, amikor az albumunkból kiszedtem az összes képünket, amit mindenfelé készítettünk, még boldogan... fájt nagyon... a külön töltött napokon tudom, hogy gyakran elő fogja venni és el fogja olvasni... a visszaköltözés szerintem nem lenne egyszerű... már pusztán annak is örülnék, ha 1 éjszakára visszajönne (és most nem a szex miatt, mert az hiába volt tökéletes a kapcsolatunkban, egyikünk sem arra épített...)

    a sírás meg szerintem sem szégyen, de próbálom mindig erősnek mutatni magam... lehet, hogy az ilyen gyengébb pillanataimban ezért tör ki belőlem sokkal jobban, mint szeretném...

    #14: örülnék nagyon, ha mi is a ti példátokat tudnánk követni... nem dohányzok már aktívan és nem is szeretnék visszaszokni, de most ez a 2 szál nagyon jól esett... kicsit tompított legalább a fejemen... (egyébként szerintem nem örülne, ha dohányosként kapna vissza...)
    bulizni én sem akarok eljárni... tuti, hogy össze tudnék jönni valakivel, de nem akarok egyik kapcsolatból ugrani a másikba, mert ezzel csak elnyomnék minden érzést... ez nem megoldás... itthon a 4fal között tisztázom magamban az érzéseimet... szerintem nem fognak semmit sem változni hetek/hónapok alatt sem...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Lenry

    félisten

    válasz Dany007 #15 üzenetére

    És egyszer csak az ember elgondolkozik, hogy ÚrIsten, még csak 20-on 1-2 éves vagyok... de már milyen 'régóta' együtt vagyunk... Mostantól kezdve egész életemben csak vele leszek?

    ezen mi is elgondolkoztunk, egymástól függetlenül és együtt is. a válasz egyértelmű igen volt. :)
    bár még nem jegyeztük el egymást. Párom nem szeret előre tervezni. (én meg az utolsó kis beszélgetést is kigondolom előre, nemhogy a fontos dolgokat :) )

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #15 üzenetére

    volt már menyasszonyom korábban is... vele 3.5évet voltunk együtt... 1év után jegyeztük el egymást, az utolsó 1.5évben meg együtt is laktunk... az volt a gond, hogy én voltam neki az első és az utolsó hónapokban elkezdett találkozgatni a cégüknél a biztonsági őrrel és félrekúrált vele... az első esetet még megbocsátottam volna, de a második után már mindenféle qrvának elhordtam... ezen gyorsan túltettem magam... pár napig meló után 2db vagdalthúsos szendvics+fél üveg vodka+6sör volt a vacsorám, de gyorsan lerendeztem magamban :)

    mostani (ex?)menyasszonyommal teljesen más volt a kapcsolat... ilyen téren sokkal komolyabban kezelte a dolgokat... ő is és én is túl voltam már csomó csalódáson és nem kerestük a kalandokat... éltünk már egymás előtt rendesen... nem akarok hazudni/nagyzolni, de kb 20-25 barátnőm volt eddig, de ezek közül kb 6-tal feküdtem csak le... időben meg volt: 3.5év, ez a 1.5év és 9hónap... az összes többi max pár hét/hónap volt... engem dobáltak általában... nem sokkal szakítottam én... a gyűrűt nem akarom zaciba adni... megtartom... hátha összejövünk újra... :) ha pedig esetleg később más lesz, akkor lehet belőle másikat készíttetni... nekem is úgy 50ezerbe volt kb... ebből 30 a brill, kb 10-12 az arany és a többi a munkadíj...

    #12: szeretném, ha átgondolná és visszajönne úgy, hogy ő is hajlandó lenne a kompromisszumokra...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Dany007

    veterán

    válasz Lenry #18 üzenetére

    Na igen... Ilyenkor vagy majd később jön elő, mert még elvakít a szerelem, vagy beálltok ti is a kivételek listájába :)

    A gond az, hogy a tapasztalatok alapján, a legtöbb fiatalon egybekelt párnál ez előbb utóbb előjön. Vagy az egyik fél, vagy a másik fél akarja kiélni magát stb... Persze ezt a kapcsolaton belül is lehet húzni, elnyomni stb... De előbb utóbb kijön. És jobb ha előbb, mint amikor már gyerek meg család is van. Pedig ilyen is előfordul, nem is egyszer...

    Amúgy én is mindent előre eltervezek :) Ez sokszor sokmindenki agyára is megy...

  • Az egyszobás lakások hátránya, h nem lehet elhúzódni picikét sem "félre". Akármilyen szerelem van ott, megőrülnek az emberek, és előbb utóbb egymás agyára mennek.

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Thunderzolee #21 üzenetére

    ez is probléma volt szerintem, de ilyen anyagi helyzetben, a válság közepén nem tudtuk megoldani, hogy nagyobbra cseréljük a lakást... :( otthon szerintem a bátyja és a nevelőapja fog gyorsan az agyára menni és ott sem fogja olyan jól érezni magát... meg, ha közben rájön, hogy nem kellett volna ilyen elhamarkodott döntést hozni, akkor még rosszabb lesz... szerintem nem jó megoldást választott, de ő is rá fog jönni... ismerem... talán még jobban, mint ő saját magát... a menekülés a problémák elől csak ideig-óráig lehet jó megoldás... hosszú távon soha...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    lementem a boltba kenyérért... ettem egy szelet májkrémes kenyeret, mert a reggeli fél marék pogácsa nem volt sok... vettem 2db literes sört... szerintem az egyiket megiszogatom mindjárt... a kaja nem esett jól... úgy érzem, hogy mindjárt róka lesz, annyira lüktet a gyomrom... :( a lakásban jókis depressziós csend van... csak az óra kattog... az is idegesítően jelzi, hogy telnek a másodpercek és egyre távolabbi az a pillanat, amikor még tenni lehetett volna valamit...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Gergő_ #24 üzenetére

    1-2 sör most jól esik... nem viszem túlzásba azért :( előbb hívtam, holnap hozza a cuccaimat vissza... elég kimért volt a hangja, de ahhoz képest, hogy azt hittem, fel sem veszi, legalább felvette... pakolászik még... eltart egy darabig, mire egyedül mindent kipakol...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • válasz mephi666 #23 üzenetére

    Na meg egy ketyegős óra.... már csak ez hiányzott.

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • Gergő_

    őstag

    válasz mephi666 #25 üzenetére

    Bízol benne hogy visszajön? Nem fog, mert ha nem tudott papucsot csinálni belőled akkor keres olyant akiből majd tud.
    Hidd el sosem késő, meg kell beszélnetek hogy pl te kevesebbet gépezel ő meg nem próbál kisajátítani( ne haragudj ha félreértettem valamit, de kb ez jött)
    Magyarázd el neki hogy ez a való élet, szereted, de vannak buktatók mindig, ha együtt akarja veled élni akkor még eldöntheti..blablabla :D
    Tényleg szeretitek egymást?

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Thunderzolee #26 üzenetére

    a konyhában van... szerencsére a szobába nem hallatszódik nagyon be :) (méd in teszkó)

    "(don't go...) i never wanted anybody more than i wanted you... (i know...) the only thing i ever really loved, was hate!!!" ez a szám jól leírja a lelkiállapotomat... a szomszédok meg örülhetnek...

    próbálom összeszedegetni magamat... pár dolgot most tényleg elterveztem, hogy lefoglalom vele magam: leporolom a gitáromat, behangolom és megtanulok rajta rendesen játszani... jókis akusztikus gitár, de sülthal vagyok még hozzá... pár akkord megy csak... a másik dolog meg, hogy valamit kezdek az agyammal is: c++, java, sql vagy php vagy valami hasonló kell, mert ezek közül mind hasznos és pénzkeresetre sem utolsó... meg, ha a cégnél gond lenne (amit nem hinnék), akkor jó, ha multifunkcionális vagyok... ha lefárasztom gatyára az agyam minden nap a meló után, akkor az alvással sem lehetnek gondok...

    ...de ez a nap a gyászé... próbálom elterelni a gondolataimat róla, de nagyon nehéz...

    #27: a pár kommenttel előbb leírt levelemben ezek álltak, hogy miken vagyok hajlandó változtatni... többek között: kevesebbet gépezek... csak akkor, ha nem zavarja... de azt nem várhatja el, hogy kidobjam az ablakon és soha ne üljek le többet elé... (ez a végzettségem/munkám/hobbim és itthon nagyon visszaszorítottam újabban...) meg ezeken kívül még jobban kiveszem a részem az itthoni dolgokban is... (ebben tényleg ellustultam és csak pár dolgot csináltam meg, de az utóbbi hetekben magamtól elkezdtem egyre többet... meg is lepődött... tetszett is neki nagyon...) minden problémára találtam szerintem megoldást, de azt mondja, hogy nem bízik bennem... viszont, hogy nem hagyja, hogy bizonyítsak, így veszve van az egész :(

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Gergő_

    őstag

    válasz mephi666 #28 üzenetére

    nagyon jó muzsika, egyik kedvencem volt de most megint az

    [ Módosította: I_Am ]

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Gergő_ #29 üzenetére

    az új albumukról egyedül a psyhosocial tetszik... a többi nem nagyon... valahogy elmentek ilyen populáris irányba meg szétdobolták az albumot... a fülemnek nem az igazi...

    a másik meg, ami megint leírja az állapotomat, az ez:
    "i see a distant light... but girl this can't be right... such a surreal place to see so how did this come to be... arrived to early..." :) a refrénekben annyi energia van, hogy libabőrös lesz tőle szó szerint a hátam... egyik kedvencem a bandától, ezt a számot képes vagyok egymás után 5-6szor simán meghallgatni... úgy vagyok vele, mint a metallica - one-nal... azt órákig tudtam hallgatni régen is :) (pedig nem 3perces zene a teljes)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Gergő_

    őstag

    válasz mephi666 #30 üzenetére

    Donnie Darko betétdalok jutnak eszembe most, amit még hallgatni szoktam ilyenkor

  • Gh0sT

    addikt

    válasz mephi666 #28 üzenetére

    Miért most kezdesz el gitározni? Miért most kezdesz el programozni? Miért kellene még kevesebbet gép előtt ülnöd?

    Azt a kérdést tedd fel szerintem magadnak, hogy ki is vagy Te valójában és ha ezzel a lánnyal fogsz együtt maradni, akkor ki lesz belőled. Vállalj áldozatokat, köss kompromisszumokat, változz, de csak mértékkel, különben azt az embert fogod megfojtani, aki Te magad vagy!

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Gh0sT #32 üzenetére

    igaz... csomó dologról lemondtam, amit szerettem... miatta... és végülis nem értékelte, hanem még többet akart... itt neki kellett volna inkább engednie...

    csak példának: nem programoztam, mert itthon tehettem volna és nem szerette, ha sokat ültem gép előtt... nem gitároztam, mert azt sem szerette (mármost nekem egy akusztikusom van, bátyjának meg egy 4húros basszgitárja meg egy 6húros fender-je... meg mellé erősítők, effektek... nehezen viseli majd, ha egy emeleten lesznek) csomó meccsről is lemondtam, amit szívesen megnéztem volna, mert: "aludni akart és az is zavarta, ha neten nézem fejhallgatóval" filmeket sem nagyon nézhettem, amit szerettem volna... koncertre is olyanra mentünk, amit ő szeretett...

    ui: most hívott... 15percet beszélgettünk... mondta, hogy nem sokkal jobb neki otthon... szerintem lesz ez még rosszabb is... bízok azért benne, hogy olyan fordulatot is vehetne a kapcsolatunk, mint Csemike+ABE kapcsolata... ha mindketten beismerjük a hibáinkat és készen állunk kompromisszumokkal újra belevágni idővel, akkor szerintem lehet ez még jó... most sokkal kedvesebb volt a hangja és kicsit mintha bánná a dolgot...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Lenry

    félisten

    válasz Dany007 #20 üzenetére

    3 éve vakít ez a szerelem, és valahogy nagyon nem akaródzik neki elmúlnia

    Ő kb 1 éve fejezte be a "kiélést", azt mondja már nincs kedve bulikba járni. én meg sose voltam partiarc, és nem is fenyeget ez a veszély ;)

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • Apollyon

    Korrektor

    Uhh, részvétem, én is borultam már ki ennyire, igaz nem volt ennyire komoly a kapcs.

    Tippnek azt tudnám javasolni, hogy próbáld meg kicsit más szemszögből IS felfogni a dolgot. Ha volt ilyen, őt nem szabad hibáztatni azért mert rosszul érzed magad, ezt csak saját magadnak "köszönheted".

    Úgyértem, tudsz magadon segíteni, mert a gondolataid alakítják az érzelmeidet és ezáltal a hangulatod. Ilyenkor én arra gondoltam, hogy van majd (lesz, csak inkább van, mert a lesz olyan távolinak tűnik és ide nem feltétlenül igaz) valahol egy másik lány/nő/csaj akivel bármi kialakulhat.

    Vele vége lett, mert ezek szerint nem illettettek össze. Ebből kifolyólag csak ezt lehet sajnálni, magát a nőt nem kell hogy nincs, hiszen neked más kell, jobb, akivel nem kell kompromisszumokat kötni, és igen van ilyen!

    Csak keresni kell és találsz és ha más miért nem, a nagy számok törvénye alapján úgyis rálelsz arra akit keresel.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Apollyon #35 üzenetére

    találtam már anno... csak elqrtam :( azt hittem, hogy elmúltak az érzelmek és fűtött a kalandvágy és elhagytam... pedig könyörgött, hogy adjak esélyt kettőnknek :( szemét f@sz voltam... igaz, hogy utána 10szeresen visszakaptam az élettől... amikor meg már újra akartam volna vele a kapcsolatot, már ő nem akarta :( pedig miatta simán csináltam olyat, hogy elindultam 14:00kor kecskemétről debrecenbe, hogy 19:15kor találkozhassak vele pár percre (nyári táborban volt, én meg kiderítettem, hol is van pontosan...) de akkor is nemet mondott... én meg reggel 5ig csöveztem a városban és 10:00 után értem haza... csomó hasonlót csináltam miatta, de nem tudtam bizonyítani... :( pedig még akkor is szeretett... ennek már kb. 7 éve...

    próbálom pozitívan felfogni a dolgot és úgy hozzáállni... így vele is könnyebben összejöhetek újra, mert senki nem szeret mondjuk egy depressziós emberrel lenni... ha meg nem jön össze, akkor idővel lesz más... 26éves vagyok... nem késtem még el szerintem semmivel... most már kezdem látni a fényt az alagút végén... jó messze van... aztán majd kiderül, hogy vonat, vagy sem :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz mephi666 #36 üzenetére

    Ajjaj..
    Én nem javasolnám az újrakezdést! A békülést max, de inkább felejtsd el. De nem szabad haragban maradni sem, mert az is egy érzelem, amit kötsz valakihez, így nehezebb elfelejteni és kiverni a fejedből.

    Épp ezért semlegessé kell tenni a dolgot, mert különben sokáig fogod magad emészteni a dolgon. Tudom én könnyen beszélek, de nekem könnyebb is volt, elég volt csak a rossz tulajdonságaira gondolni és máris úgy láttam hogy inkább nyertem a dologgal :)

    Vagy valami másik nő, ez a kulcsszó, ez (legalábbis nekem) mindig segített, a szexuális tevékenységeknek egy másik nővel irtó jó gyógyító hatása van. A másik, hogy minden nőnél van egy jobb nő, a kör meg elég nagy ahhoz hogy ne érjen körbe :)

    De tényleg fontos, hogy ne gondolj arra hogy újra összejönni, meg ilyesmi, mert tapasztalatból tudom, hogy aminek egyszer vége lett, annak már nincs jövője.

    Most kicsit szarabb mert november van, és ilyenkor már sötét is van meg tél, és ez is bejátszik, de majd ha világos van menj ki a parkba, vagy akármi, ne gondolkozz a rossz dolgokon, használj ki minden alkalmat ha nem kell otthon lenni, tessék ismerkedni mindenfelé, a társaság nagyon nagyot tud segíteni az emberen!

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Fecogame

    veterán

    elszívok egy cigit... kis nikotinnal talán könnyebb lesz...

    Azt írtad, pár éve leszoktál. Na meg mi értelme? :F

    Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Apollyon #37 üzenetére

    úgy érzem, hogy nincs még vége... egyikünk részéről sem... megvannak még az érzelmek... csak most besokallt és kell neki pár nap egyedüllét, hogy gondolkozzon... egyenlőre én is tisztázom magamban az egészet és várok... pár hetet-hónapot... aztán belecsapok a lecsóba, ha úgy alakul :) könnyen meglehet, hogy 1-2hónapon belül összejövök mással... hiányozni fog a társaság, az tuti... vagy veszek pár egeret/patkányt, hogy ne legyek magányos a lakásban :) nem tudom mi lesz... csak az a rossz, hogy fura lesz a 0-ról újrakezdeni kapcsolatot... (habár ebben meg van gyakorlatom) majd kiderül, mi lesz a vége... már annak is örülnék, ha valami baráti kapcsolat összejönne majd idővel mással és akkor együtt tölthetném valakivel az időmet... bulizni nem nagyon akarok eljárni, mert ahhoz már nincs kedvem... majd kiderül, mi alakul...

    #38: semmi értelme, de most jól esik egy kis nikotin... kb 4 szálat szívtam el ma... kezdek belejönni a cigicsavarásba... ez is olyan, mint a bicikli: ha valaki megtanulja egyszer, akkor utána több év kihagyással is megy...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Fecogame

    veterán

    válasz mephi666 #39 üzenetére

    Újra rászoksz? Grat :(((

    Nyugtató gitáros szám [link] :)

    [ Szerkesztve ]

    Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz mephi666 #39 üzenetére

    "úgy érzem, hogy nincs még vége... egyikünk részéről sem... megvannak még az érzelmek... csak most besokallt és kell neki pár nap egyedüllét, hogy gondolkozzon..."

    Ez kicsit olyan, mint amikor az ember abban az illúzióban lebegteti magát hogy még talán van esély helyrehozni, ami megnyugtató érzés hiszen minden visszakerülne a megszokott rendbe, de ez csak egy csalóka érzés, egy csapda amit magadnak állítasz.

    Bocsánat, de én úgy vettem le az írásodból hogy ez már visszacsinálhatatlan, és nem csak pusztán "időkérés", hanem konkrét szakítás, amikor már vége van... De ha mégsem így van, javíts ki.

    Zenét amúgy szoktál hallgatni ilyenkor?, mármint nekem van egy kedvenc nótám ami bármikor kilendít és ellazít, megnyugtat, neked van ilyened?

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Apollyon #41 üzenetére

    szerintem nightwish-angels fall first albumra fogok aludni... :) régen is, ha bajom volt, betettem kellemes hangerővel loop-ba és úgy aludtam... kikapcsoltam az összes gondolatomat és élveztem a zenét :) most meg mást nem zavar...

    1éve is volt ilyen vele, hogy hazament pár napra, de gyorsan meggondolta és utána sokkal jobb lett minden... ebben bízok most is, de mindenestől hazacuccolt... otthon meg tudom, hogy egyoldalról a többiek miatt nem fogja jól érezni magát és ahogy lecsillapodik és gondolkodik, majd máshogy lát mindent... ismerem eléggé... hirtelen meghoz néha olyan döntést, amit utána megbán...

    #40: nem fogok visszaszokni... habár egyik ismerősöm jól megmondta anno: "aki egyszer rászokott, az utána soha nem tud leszokni... max. csak nem gyújt rá sokáig"
    de én nem fogok visszaszokni sem... 1-2 napig lehet, hogy kell, de utána hagyom is megint...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz mephi666 #42 üzenetére

    Áhh értem, akkor már elmondtam amit tudtam, ezek után minden jót kívánok hogy rendbe jöjjenek a dolgok! :K

    A cigizésre:

    Amikor tavaly annyira kivoltam, 3 és fél után először én is visszaszoktam, de csak egy hónapra, elszívtam tizenvalamennyi dobozt, de csak egy fajtából, a Djarum Black-ből, ami 1400 HUF / doboz. De jól esett, kellemes szegfűszeges volt.

    De azóta se semmi, bár sztem anélkül is ment volna a "gyógyulás".

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Csemike

    csendes tag

    Nem alkothatunk úgy véleményt a lányról, hogy nem hallottuk az ő verzióját. Ezt nem az "asszonyi szolidaritás" mondatja velem, de azért egy kicsit erős ismeretlenként olyat leírni, hogy "ha nem tudott belőled papucsot csinálni, majd fog másból".
    Bocsi mephi, ez nem ellened szól, én elhiszem azokat, amiket leírtál, de meghallgatnám a párodat is erről az egészről. Ki tudja, igazából mik voltak a motivációi, mi bántotta igazán, lehet, hogy csak egy hatalmas kommunikációs gát van benne, ami miatt nem tudja elmondani, hogy miért ment el, és csak kifogásokat keres.

    Az én fejemet is tömték az ismerős "felmelegítve csak a káposzta jó" meg hasonló szövegekkel, hogy ne is reménykedjek, meg minek ringatom magam hiú ábrándokba. Igyekeztem ennek megfelelően is viselkedni, ismerkedtem mással, de semmi komoly nem lett, mert úgy álltam hozzá. Tudtam, hogy úgyse lesz belőle semmi, hát nem is lett, és egyátalán nem is bántam.
    Nagyon szerettem, akkor is amikor elhagyott, és utána is, de idővel elnyomtam magamban azt a fura érzést, hogy még mindig egy kő nehezedik a szívemre, és próbáltam nem naponta lesni az iwiw-jét. Nem üldöztem, egyátalán, nem hívogattam, nem írogattam neki. Ő keresett meg. Üzent iwiw-en, egy kábé közepesen érdeklődő "hogy vagy" szintű levélben. Mondanom se kell, hogy azonnal megdobbant a szívem. :B Aztán elkezdtünk levelezni, végül megbeszéltük, hogy összefutunk egy kicsit beszélgetni egy pohár sör mellett, kivel mi történt az eltelt hónapok alatt stb. (semmilyen szinten nem tartottuk a kapcsolatot).
    Egy délután összefutottunk, beszélgettünk semleges dolgokról, elmentünk iszogatni a WestBalkánba, aztán gyakorlatilag az egész éjszakát együtt töltöttük, és újra "összemelegedtünk" (hogy ezzel a csúnya szóval éljek). Nem voltak elvárásaim, nem görcsöltem, hogy hogyan fog tovább alakulni, nem siettettem semmit, csak hagytam, hogy történjen minden, ahogy történik.
    És aztán újra és újra találkoztunk, sokszor nagyon hosszan és mélyen beszélgettünk, és végül megismertem, azthiszem úgy igazából és teljes mértékben... Azt vettük észre, hogy megint olyanok vagyunk mint régen, csak már csöppett érettebb fejjel éljük meg egymást.

    Lehet, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta a jó, de egyelőre az idő minket igazol. :)

    Szerk.: Nem mondom, hogy kergess ábrándokat arról, hogy majd egyszer ti ketten újra együtt. De ne zárj ki semmit, soha ne mondd, hogy soha, mert (figyelem, nagy közhely következik:) ) az élet írja a leglehetetlenebb sztorikat. :))

    [ Szerkesztve ]

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Csemike #44 üzenetére

    tudom, hogy rengeteg hibám van... le is írtam neki, hogy melyiken hogy tudnánk túllépni... de ő hallani sem akart az egészről, mert ahogy láttam a makacssága-büszkesége nem engedte felszínre törni az érzelmeit... elnyomta nagyon... ő úgy tud gondolkozni, ha teljesen más légtérben van (1szobás panel hátránya :W ) most ez megvan neki és bízok benne, hogy meggondolja még magát... ez viszont olyan szinten lenne "gáz", hogy szerintem a szülei padlót fognának, ha most meg visszafelé költözne... :B azt is tudom viszont, hogy nem tartanák vissza, ha így döntene, mert tényleg nem akarnak beleszólni az életébe... (nem is lehet, mert úgyis a saját feje után megy)

    nem tudom még mi lesz... szerintem én is napi rendszerességgel nézem majd az iwiw-jét, de próbálom nem hívogatni... előbb is meglepett, hogy felhívott és negyed órát elbeszélgettünk... nem is akart lerázni meg semmi... mondtam neki, hogy amit írtam azt úgy is gondolom még mindig... erre azt vártam, hogy gyorsan eltereli a szót és leráz, de nem... megértő volt... panaszkodott, hogy nincs elég hosszabbítója, mert az egyiket itthagyta és nem ér el az éjjeliszekrényéig és így nem tudja ott használni a digitális képkeretét, amit tőlem kapott és rajta van vagy 1000közös kép, ami a 1.5év alatt készült... szerintem nem akarná ezeket nézegetni, ha teljesen közömbös lennék, mert minek? vagyis az én logikám erre enged következtetni... amikor meg elment, akkor átöleltem (napok óta nem engedett ilyen közel magához) és abban az ölelésben éreztem rajta, hogy nem vagyok semleges számára... és nem is leszek még szerintem egy jódarabig...

    most várok inkább és próbálok nem agyalni... lesz, ami lesz...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Csemike #44 üzenetére

    Az írás egyébként csak arra terjed ki hogy rossz a hiánya nem pedig arra hogy csak és kizárólag a nőt kéne okolni a történtekért... Bár mondjuk nem olvastam el az összes hsz-t.

    Amúgy ez a káposztás szöveg sem véletlenül keletkezett.

    De az is benne van ebben az újrakezdés dologban, hogy egyszerűbb mint egy szinte vadidegent találni akivel mindent elölről kell kezdeni, igen, sokkal kényelmesebb egy olyannal aki már ismer. De egyszer őt is meg kellett ismerni.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Csemike

    csendes tag

    válasz Apollyon #46 üzenetére

    Így van, nem olvastad el a hsz-eket. :)

    Én pl. próbálkoztam más megismerésével, de hidd el, nem a lustaság volt az oka, hogy mégse sikeredett semmi.

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    "A szerelemnek múlnia kell, ha múlik, akkor fájnia kell.
    Hogy tudjad mennyit ér, míg tart, míg él."

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Csemike #47 üzenetére

    Akkor a kitartással lehetett a gond... Én kb azt tapasztaltam az életben hogy azt kapod amit kérsz.

    Mégse sikeredett semmi... Ezt hogy kell érteni? Szerintem hamar feladtad. Vagy rossz helyen próbálkoztál, esetleg nem igyekeztél eléggé. Te lány vagy? Kicsit olyan az írásod. A nőknek szerintem még könnyebb az ismerkedés... :U

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Algieba #48 üzenetére

    egyelőre csak fáj... múlni nem akar :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák