Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz #40553216 #482 üzenetére

    base win8 kb 10 perc, update-ek kb 45-50, ez alatt Office, Adobe, Steam és egyéb dolgok is fent vannak. erősebb gépen, tisztességes net kapcsolattal csont nulláról pöccre belőve nem több, mint 3 óra. de ebben már az utolsó hozzárendelés is benne van. aki tudja, mit és hogyan akar. aki nem, annak 2 hét. gondolom, linux alatt hasonló.

    ha nem barmolja szét valaki a gépét, hanem használja, akkor nem kell reinstall. ezt az állítást bárki előtt vállalom. anyám gépére 2002-ben lett xp húzva. utána SP-k, majd in-place upgrade 7-re, majd kapott egy SP1-et. nincs belassulva, köszönö, használja.

    "Arról nem is beszélve, hogy csóka telefonál, hogy neki ez meg az kellene, telepítsem fel már neki. Linuxon ezt úgy meg tudod tenni messziről, hogy észre sem veszi, mert addig is használja a gépet, míg te másik júzerrel messziről telepíted, és csak rátelózol, hogy már használhatja is. Windowson meg vagy odamész (mondjuk ez akármilyen távolságból is kényelmetlen, adott esetben megvalósíthatatlan), vagy távoli asztalt használva addig parkolópályára teszed az ismerőst."

    ezt most vállalati környezetre írtad, vagy mire? ha utóbbi, akkor Remote Assistance, ha előbbi akkor SCCM a megoldás. szóval, messze van a lehetetlentől...

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz #40553216 #482 üzenetére

    Winnyózra is van Teamviewer, Dameware, ilyesmi. De mondjuk a munkahelyemen csak rdp, ami :W :W :W és :Y :O

    @fsb1000 : Azért az a "sosem írtam, hogy telepítettem winfost" kicsit erős. Ha meg nem telepítettél, akkor ne mondd, hogy nem tart annyi ideig.

    @anulu : Hát pedig nekem elég jó eséllyel minden cuccom működött az eddigi Ubi telepítéseim során. Nem nagyon volt olyan hardver, amivel szívni kellett volna.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák