Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz endeneu82 #1427 üzenetére

    biztos települt neked egy kellemetlen kereső program, vagy keresel rá eltávolítót vagy manuálisan takarítod el, ha a programtól megszabadultál, akkor internetbeállításoknál be kell állítanod hogy a csempe ne ablakba fusson és ha tálcán hosszan klikkelsz az ie ikonra akkor tulajdonságok menüben törölheted az indító paramétert ami egy kereső oldalra hivatkozik bla bla bla....

    és ha már itt vagyok ide is bemásolom:

    "Van egy Allview wi7 tabletem windows 8.1 with bing operációs rendszerrel. Szeretném alaphelyzetbe állítani a rendszert, de hibát ír. Elindítom a helyreállítást bebootol és azt írja hogy windows\system32\winload.efi hiányzik vagy hibás hibakód: 0xc0000001
    Próbáltam secure boot kikapcsolását az sem segített, készítettem helyreállító meghajtót, annál szintén ez a hiba lépett fel. Próbálkoztam 32bites windows 8 telepítővel arról valamiért nem akart bootolni az eszköz, pedig rufusban gpt uefi beállítással végeztem el a telepítő másolását. Futattam sfc /scannow parancsot is, de az nem talált hibát.
    Bármiféle ötletnek örülnék, hogy mivel próbálkozzak (ami lehetőleg nem az hogy vigyem vissza az eladóhoz).

    (ms support bejegyzésem)"

Új hozzászólás Aktív témák