Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz feka0118 #1707 üzenetére

    Senki nem írta, hogy a 9, 10 stb. Android új funkciói hiányoznának neki.

    Valóban a biztonsági frissítések miatt lenne a legfontosabb az Android frissítése. Egyrészt a Meizu a biztonsági patch-eket is szereti elbliccelni, ritkán adnak ki patch-eket és azok is a legtöbbször hiányosak. Ideiglenesen hozzáférhető volt egy program az Android store-ban, ami mutatta, hogy megfelel-e a telefon annak a biztonsági szintnek, aminek a security patch dátuma alapján kellene. Én leellenőriztem az én Meizu-mat, összehasonlítottam egy LG-vel és egy Sony-val... a Meizun elég ijesztő adatokat láttam a másik kettőhöz képest is. Ha a Meizu frissítene Androidot, akkor ezeket patche-eket sem tudná elsunnyogni.

    A hibák javítása valóban egy másik fontos ok lenne...

    És van még egy lényeges dolog. Már jártam úgy, hogy egy telefont azért kellett lecserélnem, mert a rajta futó Android verzió már régi volt egy számomra fontos programnak és erre hivatkozva az nem volt hajlandó futni (hasonlóan sz.r support-ot kapott a telefon, mint ami a Meizu-ra jellemző). Nagyon bosszantó helyzet, ha egy telefon teljesítménye még bőven elég lenne, csak a szoftvere nagyon régi...

    Ha a fentiek egyike sem fontos Neked igazán, akkor örülj neki, hogy nem aggodalmaskodsz felesleges dolgokon, de fogadd el, hogy van akinek ezek fontosak lennének! :)

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

Új hozzászólás Aktív témák