Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz zolee001 #257 üzenetére

    Ha a Marika néni annyira nem ért és nem is akar értene hozzá, semmivel nem akar foglalkozni, akkor vagy használja így és viseli a következményét, vagy értelemszerűen segítséget kér, az talán csak megy.

    Ezt nem mondanám, csak megemlítem, ahogyan itt mások is, hogy nem pontosan minden úgy van, ahogyan azt itt egyesek beállítják. De ha továbbra is ennyire kötekedned kell és ilyen jelzőkkel illetsz, akkor csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy amit te művelsz, az meg szimpla napraforgózás és amúgy gáz... :U Ebben a topikban inkább lehordod az MS-t, meg a W10-et, ellenben más topikokban érdekes módon pont azoknak esel neki, azok ezt teszik. Ez eléggé kétszínű megnyilvánulás... :U

    [ Szerkesztve ]

  • DarkFater

    tag

    válasz zolee001 #257 üzenetére

    Azért volt első bejegyzésem nem kellően tárgyilagos mert hajnali kettőig dolgoztam és reggel hatkor már azzal baszott le az asszony, hogy miért maradt bekapcsolva a gép. Kicsit felmegy ilyenkor a pumpa az emberben amikor viszhangozza a Microsoft marketing bullshitet a jónép. pont.

    Amúgy Hagyd Zolee nem érdemes vitatkozni vele.

    Valószínűleg King kolléga egy fiatal, ráérő, és valamennyire hozzáértő fórumozó kolléga.
    Látszik, hogy érti, de mintha túlságosan az MS mantrát szajkózná.
    Ha ez nem igaz kedves King kérlek bocsáss meg.
    Ha igen akkor kérlek gondolj bele, hogy másfajta emberek is vannak mint te és nem lehet vitatkozni veled, ha nem érted a dolgozó emberek, a kispénzűek, az idősek, stb stb problémáját.

    Fontos:
    EGY probléma megoldása csak akkor lehetséges, ha elfelejtjük, hogy mi milyen környezetből jövünk és nyitott szemmel rácsodálkozunk a szituációra és környezetre amiben vagyunk.

    Én szakmabeli vagyok. Korból és beosztásból addóan gépet már ritkán szerelek, mert más területen vagyok.
    DE figyelem a srácokat és időnként direkte beállok segíteni, mert amikor panasz van akkor el kell mondani a az ifjú titán fiatal kollégának, hogy lehet, hogy az ügyfél hülye a számítógéphez, de ezt nem mondjuk a képébe. :))

    Aztán azt is szoktam mondani, hogy lehet, hogy ő többet tud a gépekről, de ő meg a bútorgyártáshoz hülye az ügyfélhez képest, szóval hátrébb az agarakkal és kicsit tessék leszállni a magas lóról.

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák