Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz FTeR #18 üzenetére

    hülyeségeket miért kell beszólni?
    én a Digi indulása óta vagyok náluk előfizető, és még egyetlen román nyelvű műsort sem láttam
    egyetlen idegen nyelvű adás a talán az AXN-en futó sorozat, amiben kétfős csapatok csinálnak mindenféle feladatokat (vmi race talán)
    vagy csak balfékül állítottad be a beltérin az alapértelmezett nyelvet :)

    amúgy meg az sem igaz, hogy a digi kevés helyen elérhető, én pl. egy 1000 fős faluban nézem. igaz, nem kábelen hanem "tányéros" megoldással
    havi 2700-ért bőven megéri, főleg hogy az első évben csak a beltérit+tükröt/fejet, stb. kellett fizetni, semmi mást :D
    a minőségével meg semmi bajom, eddig aki jött hozzám (többnyire kábelTV-s helyről) mindenkinek az volt az első észrevétele hogy "de szép a kép"
    lehet hogy 100cm-es plazmán már nem tetszene, de a 63-as tv-n bőven nézhető, bár tény hogy bizonyos csatornákon gyors mozgásoknál azért észre lehet venni kis blokkosodást, de nem rosszabb mint mondjuk egy mpeg4 avi :)

    MOD: amúgy van itt vhol egy digi-s topic, ez a téma inkább oda való

    [ Szerkesztve ]

  • doc

    nagyúr

    válasz FTeR #20 üzenetére

    "t-kábelem van, úgyhogy semmit sem állítottam."

    VS

    a tv adások meg románul mennek :)
    főleg a multi nyelvesek, mint a discovery ch vagy az AXN. jobb esetben a műsor nyelve magyar. de felirat már román, a reklmáok, a műsor előzetesek és az átvezető videók is azok.

    már megint letagadod amit mondtál...
    azt hogy a reklám milyen nyelvű, nem tudom, nem szoktam reklámot nézni
    ha meg mégis megy, a bio-reklám-spam-szűrőm működik, úgyhogy a tv-ből jövő hang és kép nem jut el a tudatomig :DD
    a discovery-n a műsorajánló mindig angol, időpontokkal nem sokat szoktam foglalkozni, a tv-nézés nálam esetleges, de ha gondolod megnézem legközelebb, amúgy valóban 2-3 időpontot szoktak kiírni (pl. CET, stb), de ez szerinted hol igazolja azt hogy "a tv adások meg románul mennek"?

    szóval ha már megint hülyeségeket írsz, legalább vállald, ne nézz mindenkit hülyének

  • doc

    nagyúr

    válasz FTeR #30 üzenetére

    miért, azon mit lehet félreérteni hogy "a tv-adások románul mennek"? :F
    te most azt akarod kimagyarázni hogy a tv-műsor az tulajdonképpen a reklám, meg pár felirat
    nekem meg a tv-műsor az mondjuk a mythbusters, a 4400, ésatöbbi
    ha te azért nézel tv-t hogy reklámokat láss, egészségedre, ahogy már írtam engem hidegen hagynak. még az is lehet hogy a reklámok szövege is román, egyszerűen nem tudom, de ez a része nem is érdekel, amíg az engem tényleg érdeklő műsorok magyarul vannak

    [ Szerkesztve ]

  • doc

    nagyúr

    válasz FTeR #33 üzenetére

    azért a "tv-adás románul megy" és a román műsorrend szerinti adás két különböző fogalom
    meg úgy mellesleg egész idái a román nyelvű reklámokkal és feliratokkal voltál elfoglalva :)
    de szerintem felesleges ezen tovább vitázni, főleg hogy ez itt baromira off
    át is teszem off-ba az egész postot :D

Új hozzászólás Aktív témák