Új hozzászólás Aktív témák

  • lgb

    tag

    válasz anulu #63 üzenetére

    Szerver termekek eseten nem rossz a piaci reszesedes. Desktop eseten meg azert van ez a hatalmas MS dominancia, mert az emberek pont ugy mukodnek, ahogy irtam elozo hozzaszolasomban az oktatas kapcsan is: mert azt tanuljak/latjak hogy ott a kek E betu, arra kell klikkelni, es jon "az internet". Bongeszo? Oprendszer? Az mit jelent?! Ezek mellett nem kell csodalkozni, hogy az emberek egy resze teljesen roghoz kotott ugymond, es kb majdnem csak pixelre pontosan hasonlo eredmenyt produkalo sw/OS dologgal tud dolgozni. Na ezt kene megszuntetni azzal, hogy rendesen kene oktatni ezeket. Ettol fuggetlenul a lepes amirol a cikk szol nekem se tetszik (annak ellenere hogy elkotelezett szabad software hivo vagyok - ugymond), ezt nem szabadna ilyen hirtelen meglepni, ha van is ilyen terv, ezt rendesen vegig kene vinni, idot kene hagyni stb, ez meg egy ceg eseten is akar tobb es is lehet. Persze tudom en, hogy jelen esetben a "nincs penz, sorry" elv vezerelte oket, es nem feltetlen az, hogy mennyire tamogatja a szabad softwareket a kormany ...

Új hozzászólás Aktív témák