Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz sh4d0w #85 üzenetére

    az én értelmezésemben amit írtál annyit jelent hogy egyszereplőssé válhat a felső kategória. ami egészen biztosan nem következhet be. ha mégis, akkor azt nem hiszem hogy az alma vinné el. jön még itt win 8 meg nokia dózer, ki tudja ms hátszéllel mit húznak ki a kalapból, a droid is igen szép irányt kezd felvenni szerintem, tehát azzal hogy egy samu méretű vállalatot megvágnak 1 milliárddal, attól még nem áll meg a világ, a samu meg nem dől be, főleg nem adja fel a legjobban tejelő piaci szegmenst

    Tigerclaw: vannak ám befektetői meg más érdekképviseleti csoportosulások, akik több multit fognak össze, és lobbiznak közel korlátlan anyagi és politikai háttérrel. az hogy az alma a legértékesebb, az nem jelenti azt, hogy ők invesztálnak vagy invesztáltak a "rendszerbe" a legtöbbet. sőt...

    mrhitoshi:

    1: legyél szíves a számba ne adj olyat amit nem mondtam. ha az alma szalad bele egy ilyenbe, ugyanez lenne a véleményem. hozzátenném ez a pofon lehet hogy várat magára de minden bizonnyal érik. de gondolom most jól odamondtál, én meg jól elpirultam. most jobb?

    2:nincs visszaélés. a szabadalmi rendszer nem tegnap óta ilyen. és nem tegnap előtt találták ki, és nem az alma alakítja kényére kedvére. ha ezen nem tudsz túllépni sajnállak.

    3: orrba szájba perelte ő is az almát stratégiai jelleggel, meg megelőző csapásként, meg az inteltől vett chipben használt technológia szabadalmait újra bevasalná almán, de nézz utána miért perelte már be a samu az almát. egyik fél se szendeszűz... a samu se terézanya....

    3: személy szerint az ms azt csinál amit akar. én mint vásárló meg eldöntöm hogy kell e vagy nem. nincs új office vagy skydive? van 1000 alternatíva. tudod mit? még örülnék is, talán a kisebb halak is fókuszba kerülnének. de nem értem ez hogy jön ezek után ide? valami monopóliumot kellett volna mondanod nem?

Új hozzászólás Aktív témák