Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Plumpy #12 üzenetére

    Az iPhone11-knél egyébként pont nem lóg ki annyira az a kamera sziget, kb. 1 mm a kiemelkedés és színre sem üt el a hátlapról, szóval ezt nem kellene összegruppolni ott a többi példával.

    Egykébként nekem is csalódás ez a design. Előlről kifejezetten tetszene, kicsit olyan modernebb Nokia N9 feeling, keskenyebb kávákkal, viszont tényleg az a waterdrop notch elég hervasztó, az tényleg eléggé 2018-2019-es megoldás, amennyit regélt erről a designról az LG azt hittem tényleg húznak valami komolyabbat...

    Hátulról meg én nem érzem hogy bármi különleges lenne benne, rengeteg Sony és Motorola nézett ki így az elmúlt időkben cask kevesebb kamerával, de mondjuk azok között volt olyan amely egyáltalán nem lógott ki a hátlap síkjából...

    Viszont szerintem az LG-től elég badarság azt hinni, hogy őket egy design (főleg ez!!!) vissza fogja hozni. Ahhoz azért ennél többet kellene gurítani, mert az elmúlt időben azért issue volt velük bővel (késések, elmaradt termék support, szoftver buggok, stb…)

    [ Szerkesztve ]

  • sohajda90

    tag

    válasz mad823 #26 üzenetére

    Nem mondtam, hogy egyáltalán nem lóg ki, azt mondtam hogy messze van a P40/S20-tól, és ezzel nem hazudtam. Nekem 11 Pro-m van és még iPhone X után is szembetűnő, hogy mennyivel kisebb a kamera púp (egyúttal az is, hogy ezért cserébe a készülékház vastagabb let, de én ezt nem bánom).

    Viszont én nem értem, hogy miért akkora selling point hogy nincs kamerasziget. Az ilyen üvegcsodákra, főleg ha nem matt a finish mindenképp kell tok, mert még ha nem is karcolod össze (ami kb. kivitelezhetetlen), de az ujjlenyomatoktól olyan ronda és igénytelen lesz, hogy lehet bármilyen szép az eredeti formaterv, se te, se más nem azt fogja látni benne, hanem hogy egy merő maszat meg folt az egész...

    Nekem a kamera púp annyiban számít hogy túlságosan ne lógjon ki, mert akkor cask túl vastag tokkal lehet szintrehozni. Ez már iPhone X-nél sem volt probléma nekem, 11 Pro-nál meg nagyon szép lehelet vékony de ütésálló carbon fibertokban teljesen védve-van a karcokról, nem is lesz tőle sokkal vastagabb a telefon, és az asztalon sem billeg. Miután az i X-nek sikerült betörnöm a kijelzőt minimálisan és ezáltal a használtpiaci értéke csökkent 60-100.000 forintot én már nem hagyom a telefonjaimat védtelenül sem elől, sem hátul...

Új hozzászólás Aktív témák