Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Plumpy #12 üzenetére

    Az iPhone11-knél egyébként pont nem lóg ki annyira az a kamera sziget, kb. 1 mm a kiemelkedés és színre sem üt el a hátlapról, szóval ezt nem kellene összegruppolni ott a többi példával.

    Egykébként nekem is csalódás ez a design. Előlről kifejezetten tetszene, kicsit olyan modernebb Nokia N9 feeling, keskenyebb kávákkal, viszont tényleg az a waterdrop notch elég hervasztó, az tényleg eléggé 2018-2019-es megoldás, amennyit regélt erről a designról az LG azt hittem tényleg húznak valami komolyabbat...

    Hátulról meg én nem érzem hogy bármi különleges lenne benne, rengeteg Sony és Motorola nézett ki így az elmúlt időkben cask kevesebb kamerával, de mondjuk azok között volt olyan amely egyáltalán nem lógott ki a hátlap síkjából...

    Viszont szerintem az LG-től elég badarság azt hinni, hogy őket egy design (főleg ez!!!) vissza fogja hozni. Ahhoz azért ennél többet kellene gurítani, mert az elmúlt időben azért issue volt velük bővel (késések, elmaradt termék support, szoftver buggok, stb…)

    [ Szerkesztve ]

  • francz'70

    aktív tag

    válasz Plumpy #12 üzenetére

    "rohadt nagy kitüremkedő fekete basz"....most ez a menci ;]
    Az LG is jobban tette volna, ha valami hasonlót basz a teló hátuljára!
    Most, mikor a kamera a leghangsúlyosabb, és szinte minden erre van kihegyezve, jön egy ilyen szvsz light-os, középszerű kamera sorral :F
    Lehet szeretni, vagy nem szeretni ezt a "borzalmak"-at, de az általad felsorolt telók diktálják a tempót, divatot...stb.
    Természetesen lehet egyedinek lenni, ....sőt!
    .....de, nem így, ettől megint több kell, ha az úgymond "elit"-be vissza akar kerülni! :(

Új hozzászólás Aktív témák