Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Scarletiel #181 üzenetére

    Így így! :K Végre bevállaltak valami merész dizájnt, ami felhívja magára a figyelmet a szobában, hogy „Hello, én a PS5 vagyok!”

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • djgeg

    őstag

    válasz Scarletiel #181 üzenetére

    Jóval több az akinek nem tetszik szerintem csak nem rinyál annyi ember, PS és XBOX om is van PS3-Xbox 360 óta, ez a fehér-fekete/kék kombináció szimplán nem tetszik, (fordított arányban valszeg jobban tetszene) még se rinyálok max rárakok egy fóliát majd.
    A nagyobb bajom a formával van, elég nagy lett, mert nagyobb a board meg a hűtés... oké no problem, de azok a funkcionálisan teljesen hasztalan fehér külső ívek minek rá?

    Hűtés téren azért majd nézd meg az új xbox szétszerelő videóit (van ilyen is már, mert nem nyuszik mint a Sony). Eléggé ütős hűtést pakoltak rá.
    BTW nem tetszik annyira a Xbox se formailag, de még jobban eltudom fogadni a minimalista design mint a csilicsálé felesleges spoleres műanyagot
    Visszatérrve a hűtésre egy nagy összefüggő vastag hűtőblokk és egy nagyobb 120-140 es venti vs a PS amit még persze nem láttunk, de szerintem közelében se lesz.
    Az egyik cég tanulva a hülyeségéből (Xbox 360 túlmelegedés) beáldozta a formát és egy kicsit a designt, hogy atom hűtést tegyenek rá és így amúgy nagyobb órajelet is elérhessenek... vs a PS, aki inkább designol térfogatra nagyobb konzolt tesz le az asztalra kisebb órajellel. Legalább is ezt látjuk csak.

    Mind 1 úgy is veszek majd PS-t ( túl jók az exclusivok), ettől még nem tetszik, csak nem rinyálok (tam eddig), de az a feltételezés, hogy hát csak 20% "sír", ja csak annyit látsz, attól még többnek nem tetszik.... elég kemény PS fan haverok közül senkinek... (kb 5 közeli ismerős pl, persze nem releváns)
    Nem lett ronda.... de szép se maradjunk annyiban.... személy szerint inkább azt mondom jól működjön mint design/formabontó akarjon lenni egy konzol, de majd megltjuk a kisebb órajelet a nagyobb térfogattal hogyan hűti a Sony.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák