Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz DUNKENSTEIN #62 üzenetére

    a cselekmény súlyától függ. ha pistike beszól, hogy az ofó egy kurva, akkor valószínűleg nem. de ha (ez most konkrét példa a régmúltból) megfenyegetnek egy önkormányzati képviselőt, akkor arra rázuhannak a rendőri szervek.

    "Mikor dolgozod fel végre, hogy én akkor sem vagyok köteles a rokonomra terhelő bizonyítékot előhozni ha tudom hogy tömeggyilkos illetve a hatóság is tudja hogy én ezt tudom..": miért nem olvastad el, amit írtam? ezt írtam:
    "A lényeg, hogy akármit csinálsz, a családon belüli további azonosítás ígyis-úgyis hagyományos nyomozati módszerrel kell, hogy megtörténjen."

    ez nem mond ellent annak, hogy jogod van megtagadni a vallomást bizonyos esetekben, ez az állítás csak annyit mond, hogy családon belül hagyományos módszerekre kényszerül a rendőrség.

    funkcionális analfabéta vagy vagy trollkodás kedvéért mellőzöd a hsz-eim normális értelmezését?

    szerk: ne válaszolj, közben eszembe jutott, hogy egyszer azt mondtad, csak véletlenül lettél magyar állampolgár, gondolom ezért nem beszéled jól a magyart.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák