Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Gzolo #4 üzenetére

    Nézd, ezek a cuccok főként az üzleti szférában segítik elő a munkát, így gyakorlatilag ezek a területek azok, ahol van valós jelentősége az ilyen dolgoknak. Magánfelhasználásban rengeteg minden csupán "poénnak" jó, azok közül is, amiket te felsoroltál.

    Arról nem is beszélve, hogy az egyes országok mobilhasználat-szokásai is teljesen mások, így a magyar tendenciát nem is érdemes globális példaként használni.

    Sectumsempra - For Enemies

  • groth99

    csendes tag

    válasz Gzolo #4 üzenetére

    Ez a mindent bele teló meg szerintem vicc, nagy lehúzás miatt találták ki...Én azt preferálnám, ha személyreszabottan lehetne alakítani a telefont, megvan a kasztni ami fix, és a beépíthető szolgáltatásokból kiválasztanám, mire van szükségem, de ez túl szép álom...
    Ilyet én mintha olvastam volna a Mobilarénán... csak anno nem találtam a neten sehol sem olyan infókat,hogy a telefonnak milyen a minősége,illetve Európába szállítottak-e egyáltalán valamit.
    Amúgy egyetértek veled,a mindentbele típusú készülékek kicsit elriasztanak,főleg az áruk miatt,de nem utolsósorban amiatt is,mert úgy vélem,hogy minél több dolgot tesznek bele egy készülékbe,annál kevesebb az idő az egyes funkciók fejlesztésére :U Sztem a walkman mobilok sem rosszak,az agybadugós füles is egész jól szól (hpm-70), de a teló még mindig nem szól ugyanolyan jól még az AKG fejhallgatómmal sem,mint egy mp3-lejátszó.
    Ami pedig az én igényeimet illeti,nos,arra még nincs elég erős vas :D Nekem "csak" annyi az igényem,hogy 3 megás kamera legyen benne és egy rendes fotógép minőségét is tudja hozni,még rossz fényviszonyok közt is. Ezenkívül ha készenléti állapotban megnyomom vagy folyamatosan nyomva tartom az exponáló gombot,akkor azonnal csináljon képet,vagy ha nyomva tartom,sorozatképet, amíg fel nem engedem a gombot (vagy betelik a memória). És mindezt mondjuk 20-25 kép/sec sebességgel, 3MP felbontásban :U Tudom,szép álom,de ha egy gép tudna ilyesmit,akkor valószínűleg minden progit hasonló sebességgel fog betölteni :) Ami még jól jönne...wifi. Elég idegesítő,hogy egy olcsóbb telóba nem tudják ezt beleépíteni,ellenben az összes hülye és idegbeteg "multimédiás" lótúró benne van :(((

    Uccsó megjegyzés: SE k800-am van,alapvetően elégedett vagyok vele,de pl a wifit ebből is hiányolom,pedig azért ez nem éppen a low-end kategória...

    Metalt a népnek \m/

  • plus44

    veterán

    válasz Gzolo #4 üzenetére

    Teljesen igazad van és osztom a véleményed. Vehetsz te megagiga okos gépet, de kizárt hogy minden részét kihasznád. Jó lehet 1x-1x használod de hosszú távon nem. Persze nem Aplle pártját fogom, de hát nekik is meg kell élniük valamiből (szegénykék :DD ), ezért arra teszik a hangsúlyt amiből a vásárlás melett még pluszz jövedelemre tehetnek szert.(kis sebpénz)

    “This is where the road crashed into the ocean...”

Új hozzászólás Aktív témák