Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzolo

    senior tag

    Szerintem nincs értelme a mindent bele dolognak , létezik olyan hardcore user, aki minden tulajdonságát kihasználta már a telójának?

    Még az SE V630-ban is rengeteg olyan funkciót, amit nemhasználok, mert számomra értelmetlen és/vagy nem vagyok hajlandó fizetni érte.

    - MMS: drága, nagyon végszükség esetén látnám hasznát, ha valaki többezer km-re van tőlem, és hirtelen kell közölni vmit, minden másra ott a Bluetooth

    -3g/mobilnet/videotelefonálás: Elég szűk réteg az sztem aki használja, nem túl olcsó(bár egyre jobb áron mérik), hosszú távra a kis kijelző miatt nem való, és nem tudom elképzelni, hogy nem bírnék meglenni net nélkül amíg haza nem érek

    Ez a mindent bele teló meg szerintem vicc, nagy lehúzás miatt találták ki...Én azt preferálnám, ha személyreszabottan lehetne alakítani a telefont, megvan a kasztni ami fix, és a beépíthető szolgáltatásokból kiválasztanám, mire van szükségem, de ez túl szép álom...

    Az én álomtelóm:
    -min 320x240 kijelző, min 2,4 inch
    -normális zenelejátszó (walkman, újabb Samu lejátszó, Xpress Nokiák zenelejátszója)
    -Bluetooth
    -Wlan
    -Fm Rádió
    -SMS
    -max. 2 megapixel kamera (af nemszámít igazából), azért mert én már felfogtam, pillanatképekre elég, művészkedni ott a Canon kompakt (ami akkor mint a mobilom, simán zsebrevágom) vagy a Sony DSLR.

    És ennyi. Saját álomtteló. Saját vélemény.

    Amiért sikeres az iPhone, mert felismerték, hogy nem a mindentbele a nyerő, hanem hogy a meglévő dolgokat tegyük felhasználóbarátabbá, dobjuk csini kasztniba , és voálá, viszik mint a cukrot, nincs túlbonyolítva, nincs fagyás, minden működik úgy ahogy kell.

Új hozzászólás Aktív témák