Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hencso

    Ármester

    szerintem egy 4mag 8ct használó AMD proci nem hiszem h 50k nál drágább lenne!
    4mag 4c vs i3 4mag 8ct vs i5 6mag 12ct vs i7 8mag 16ct vs brodwale-e..
    a képlet ez lesz a 16 szálat fuato proci biztos h borsos áron érkezik szerintem átlag userek többsége ha jó áron kapunk az AMD től procit a 4mag 8 szálal és meg bírlyuk közelíteni egy i7 teljesítményét némi tuningal akkor lehet esély rá h i5 ről az emberek AMD re váltanak ugyebár az árka kérdésesek de ugy gondolom hogyalaplapot 30k körül vennék alá a proci legyen 40k és még ramot nem is vett bele az ember...
    Ha az amdnek van esze akkor nemáraza tul a procikat igaz am4 en máshol van a cpu lefogató keret furatai a lapon tehát most van egy komoly fejtürésem mégpedig a Be quite dar rockpro 3 hoz kéne majd lefogatot szerválnom a baj csak az még számlám sincs róla hogy hol vettem meg mikor mert használtan került hozzám így viszont a BQ tuti nem ad a két szép szemem ért hozzá lefogató keretet de nagyon az alaplap gyártoknak sincs róla info h hogy helyezkednek el a furatok pl ASUS magyar órszág nak írtam ezzel kapcsolatban FB n és nem tudnak ebben még infoval szolgálni ugy h készülök a leg rosszabbra h a BQ is megy az FX kombomal ... :(

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Note 20 Ultra

  • Hencso

    Ármester

    válasz Depression #848 üzenetére

    Pl Fx 83xx széria is jó lett volna ha az amd nek bejön hogy mindent töb szálra irnak meg .. ja de nem így lett így az FX 1 és 2 szálon csunyán kikaptak söt játékok sincsenek nagyon amik meg hajtanák 8 magon 80% 90 % ra így nagyon fps sem produkáltak.. viszont ahol az FX multikorban be érhete az i7 4xxx szériát söt volt olyan is ahol kikapot az i 7 de nem nagyon . Sajnos ahoz h az fx ekel az ember élhesen úgy meg kelett tépni mint az állat pl nekem a 8320 4.6ghz en 1.452 vcoréval ment 4.6 on az elöte lévő 8350 1.480 vcore feszel tudta a 4.8 at 1.5210 vcoréval az 5ghz re is képes volt... most váltok ryzenra itt a tuningolás új nekem de azt tudom h all core lesz az én pájám manuál feszel kb 1.2 vcore lesz a cél meg olyan 4.2 4.4 ghz körűl sztm ezt tudni is fogom hűteni.

    Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák