Új hozzászólás Aktív témák

  • Olajka02

    aktív tag

    Az AMD megcélzott vásárlói rétegét én sem értem.
    Szerintem maximum a felért kellene adniuk a procit, mint amennyibe a rivális kerül.
    Sokan elmondták, hogy ez azért nem lehetséges és szép álom, mert az Intel procijai kerülnek, amibe kerülnek, ezért ebben a szegmensben ezekhez az árakhoz lövi be az AMD a termékei árát.

    Ezt azért nem értem, mert mindenki tudja, hogy az intel procijai túlárazottak nem csak a felső szegmens, hanem a normál 4c/8t, 4c/4t, 2c/4t-es megoldási is.
    Miért?

    Azért, mert az Intel már több éve egyeduralkodó a processzorok területén.
    Észre sem vettük, de ma már teljesen természetes, hogy egy nyűvedék i7-4970K, 6700K, vagy 7700K
    a megfizethetetlen kategóriát gyarapítja hazánkban.

    Ami még borzasztóbb, hogy ez ma már természetes, mert mindenki arról beszél itt a hozzászólásokban, hogy annyit tud mint az intel, hát akkor ne csodálkozzunk, hogy annyiba is kerül.

    Könyörgöm emberek!!!!!!!!!
    Itt van az AMD kezében az adu.
    Most leverhetné az árakat, hihetetlen mennyiségben értékesíthetne processzort, ha azt a tényleges a végfelhasználó szemszögéből is elfogadható áron adnák.

    Minden, a teljesítmény és annak az ára is a helyére kerülhetne ezzel a lépéssel végre mindkét gyártó esetében.
    Mert ha az AMD ezt a stratégiát folytatná, akkor az intel kénytelen lenne engedni a busás többszörös hasznából, amivel szívja a vásárlók vérét már egy ideje.

    Erre nem...
    Mindenkinek teljesen természetes, hogy az AMD is adja ezeket a processzorokat (lappal együtt) 300e -ért.
    Hujj de jó ár érte!!!
    Kettőt kérek. :(

    Szomorú.

    Már csak azért is, mert én kb fél éve raktam össze egy 5820K+Gigabyte lap+ 16 GB DDR4 (quad) memó kombót 180e körül úgy hogy ebből csak a proci volt használt, de garis, a többi új.

    Ebből meglátásom szerint nem lesz semmiféle gyökeres változás.
    Ez egy évekig elhúzódó lassú és hosszú folyamat lesz így, amiből mi végfelhasználók fogunk profitálni a legkevesebbet.

    Még egyszer leírnám:
    Az intel által felvonultatott felső szegmens (de az összes termékükről ez elmondható) irreálisan túlárazott!!!!
    Azért, mert egyeduralkodók voltak ezen a területen sokáig (még mindig azok).
    Nem ez a normális, nem ehhez kell hasonlítani.
    Csak ezt már mindenki megszokta.

    Most mi vagyunk a békák abban a bizonyos fazékban, és most úgy tűnik, hogy az AMD nem szándékozik lejjebb tekerni alattunk a lángot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák