Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz capulet75 #318 üzenetére

    Ezt valahogy sose értettem meg ! Ezt a hozzáállást, hogy megveszed simán, ami jobb vagy jobban megéri ár/érték arányra !
    Csak hülyülök ! :))
    Az, hogy pl. a lapgyártók sokáig nem tartottak Amd-s fejlesztőket nagy seregekben, nem verték le egymást a színpadról nagy igyekezetükben, hogy mutassák saját termékeik potenciálját a vörös procikkal, az azért erősen a produktumnak volt köszönhetől.
    Kicsit nem figyeltünk oda, aztán egy új Amdvel állunk szemben ! Persze, szó volt a Ryzenről, hogy jó lesz, hogy forradalmi újátásokon dolgoznak a felépítés / működés terén, de azért tegye fel a kezét, aki csak kicsit is hasonló Amd-t képzelt el ! Se Intel ! :DDD
    Sajnos még mindig kb. pont annyira keresik az irányt a lapgyártók. Azt gondoltam volna, hogy, mire ideérünk Zen2-höz, már lesz egy kis összeszokott, amolyan rutin-szaga, de nem igazán sikerült. Szerencsére maga a Ryzen viszont olyan bődületes király (a lá Gangxsta :D ), hogy egyszerűen így sem kerülhető meg. Ilyen ár / érték arányú, úgy ráadásul, hogy a teljesítménye már kompromisszummentes kb. bármilyen átlag felhasználásra, procit nem igazán láthatott a világ túl sűrűn. Beménsz a boltba, közlöd, hogy "A legkisebb Zenkettőt izibe erőltessék a kezembe !"
    A boltos homlokára nyomsz nem egész 70.000 Ft-ot és tied a mindenre is való cucc. Meg is ette pár hónap alatt az egész magánembereken alapuló részét a desktop szegmensnek ! Olyan eladási statisztikái voltak a közelmúltban, hogy már-már elírás szaga volt.
    Bár ez a szorosabb, a 2 gyártó közti versengés az pont nem úgy zajlott, zajlik, mint ahogy szerettem volna vagy inkább vágytam rá, Amd Ryzen óta mutatott viselkedése, a kifele publikált dolgai, az, hogy amit említenek, mint ter és cél, az később kb. változatlanul valósággá is válik. Ezen a téren azért voltak bajok a múltban. Nem baj, hogy elhagyták, nagyon szimpatikus ahogy azóta csinálják ! :K

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák