Új hozzászólás Aktív témák

  • smc

    addikt

    válasz Noukoum #224 üzenetére

    Nem erősebb mint a legerősebb mobil processzor.
    Nem is mondták hogy az.

    Hiába jó a fogyasztás, túlmelegszik. (Bár utóbbit nem ígérték, csak ez olyan mintha az ajándékért fizetni kéne)
    Én úgy látom, hogy némileg visszavesz ha már melegszik, de az kb 15%, míg ugyanez intel macbooknál picivel több. :) A zárójeles résznek mi értelme?
    De amúgy teljesen jogos, hiszen ezeken kívűl mindenhova odaírták hogy “up to”. Szóval papíron ott van hogy 3,5x nagyobb teljesítmény, de az hogy ez a gyakorlatban csak 1,5x az senkit nem zavar. A sok fizetett bencsmárkról nem is beszélve, nyilván jót tesz az eladásoknak.
    Persze úgy tűnik hogy nem jön be az új proci. Nem erről van szó, nagyon tetszik és egyáltalán nem rosszak szerintem. Engem csak az zavar hogy nem csak hogy bőven túllőtték a hype-ot, volt is aki elhitte (természetes), és van aki még meg is védi, eszetlenül. Szerinted milyen már mikor 5 tucat hsz-en keresztül mondod hogy a bencsmárk a valós teljesítményt mutatja, aztán kijönnek az általam várt tesztek és egyből lejön hogy nagyon nem. Erre még mindig magyarázkodik. Hihetetlen.

    Melyik teszt?

    Sajnos ezzel a géppel garantálhatóvá vált hogy a következő 10 évben szerelhetetlen laptopokat kapunk, melyek ha elromlanak mehetnek a kukába. Milyen környezetbarát hozzáállás, még jó hogy nem ilyen dologgal akar minket beetetni ez a cég vagy várj..
    Ez meg most hogy jön ide és miért nekem sírod el a bánatod? De ha már.. Mennyivel volt javíthatóbb az inteles macbook, vagy egy surface, vagy a 23. tucat HP kifordítható laptop? Attól hogy linust és az apple-t ekéző önjelölt hipiszupi macbook technikust nézed a youtube-on, még nem jelenti hogy belelátsz a világ dolgaiba..

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Új hozzászólás Aktív témák