Új hozzászólás Aktív témák

  • Balu77

    őstag

    Eme drága "áldásos" update-et ma volt nekem is szerencsém feltenni. De minek? :W
    Szóval ami jó drága M$ barátunk ugyebár anno xp-ben adta az outlook express-t, egyszerű könnyű felülettel. Aztán vistában jött a windows mail, ami kezelhetőségben még kb. ott volt, a levelek tárolását tekintve viszont már kicsit csavartak a dolgon. Aztán jött a win7, ahol búcsút lehetett inteni a windows mail-nek is, halleluja, na ott pöccentem be és lám a vista-ból kiemelt winmail szépen muzsikált. Ez a recept még win8 alatt is ment, igaz ott már kellett 1-2 dll-el izmozni, de működött! Erre ma a drága frissítés után száműzte... Najó, jól bevált recept, fel rá vissza a vistásat, dll buhera és uccu neki. Hát nem! Nem megy és nem is fog. Nem lessz többé a dallas! Ja és a drága még nyakon is csapta a leveleimet, amit 3 órás műtéttel győztem visszavarázsolni live mail-be, amire kb. úgy anyázok, mint a win8 csempéire és strat menü hiányára. Sebaj anno a win8-nál is csak 2 napig tartott az anyázás, túlélem. De nem értem miért megy mindenáron az M$ a felhasználók igényeivel szembe?
    A nokia épp elég pofon nekik és a surface-t sem kapkodják. Könyörgöm dobálják már el a csempéket és hagyják hogy a jól bevált dolgok hozzák a pénzt.
    Node hogy folytassam, anno a win8-at csak local user-ként gyűrtem, nekem nem kell sky meg áruház, meg csicsa, amit majd nekem okosan összeválogat az M$, de az update-el már azt sem úsztam meg és hiába kolbászlok az asztalon, automatikusan indít dolgokat, amiket kézzel lövöldözök ki a task manager-ből, jó játék, jobb mint a chiken hunt! Apropó játék, a passziánszt is kihagyták! Még jó hogy némi keresgéléssel le vagyon írva, hogy egy meglévő win7 rendszerből hogy lehet begyógyítani.
    Ez a start gomb dolog meg, khm... ezzel most kinek a szemét akarják kiszúrni? Sebaj, M$ mi így szeretjük! Billy is megmondta anno, 640kB elég lessz mindenre! Rererere. Najó év elején akciósa 8.5k volt az upgrade ára, ezért elnézem, de aki most venné 40k-ért... részvétem!

    izé

Új hozzászólás Aktív témák