Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balu77

    őstag

    Eme drága "áldásos" update-et ma volt nekem is szerencsém feltenni. De minek? :W
    Szóval ami jó drága M$ barátunk ugyebár anno xp-ben adta az outlook express-t, egyszerű könnyű felülettel. Aztán vistában jött a windows mail, ami kezelhetőségben még kb. ott volt, a levelek tárolását tekintve viszont már kicsit csavartak a dolgon. Aztán jött a win7, ahol búcsút lehetett inteni a windows mail-nek is, halleluja, na ott pöccentem be és lám a vista-ból kiemelt winmail szépen muzsikált. Ez a recept még win8 alatt is ment, igaz ott már kellett 1-2 dll-el izmozni, de működött! Erre ma a drága frissítés után száműzte... Najó, jól bevált recept, fel rá vissza a vistásat, dll buhera és uccu neki. Hát nem! Nem megy és nem is fog. Nem lessz többé a dallas! Ja és a drága még nyakon is csapta a leveleimet, amit 3 órás műtéttel győztem visszavarázsolni live mail-be, amire kb. úgy anyázok, mint a win8 csempéire és strat menü hiányára. Sebaj anno a win8-nál is csak 2 napig tartott az anyázás, túlélem. De nem értem miért megy mindenáron az M$ a felhasználók igényeivel szembe?
    A nokia épp elég pofon nekik és a surface-t sem kapkodják. Könyörgöm dobálják már el a csempéket és hagyják hogy a jól bevált dolgok hozzák a pénzt.
    Node hogy folytassam, anno a win8-at csak local user-ként gyűrtem, nekem nem kell sky meg áruház, meg csicsa, amit majd nekem okosan összeválogat az M$, de az update-el már azt sem úsztam meg és hiába kolbászlok az asztalon, automatikusan indít dolgokat, amiket kézzel lövöldözök ki a task manager-ből, jó játék, jobb mint a chiken hunt! Apropó játék, a passziánszt is kihagyták! Még jó hogy némi keresgéléssel le vagyon írva, hogy egy meglévő win7 rendszerből hogy lehet begyógyítani.
    Ez a start gomb dolog meg, khm... ezzel most kinek a szemét akarják kiszúrni? Sebaj, M$ mi így szeretjük! Billy is megmondta anno, 640kB elég lessz mindenre! Rererere. Najó év elején akciósa 8.5k volt az upgrade ára, ezért elnézem, de aki most venné 40k-ért... részvétem!

    izé

  • Balu77

    őstag

    válasz Glenda #53 üzenetére

    Tudom, a live mail megy most. Nem azért anyáztam, mert nem bírtam feltenni, hanem azért amilyen. A levelek indexelési módja egyszerűen botrányos és olykor szétcsúszik, ezenfelül a régi windows mail már eleve 64 bites volt, ez meg megen 32 biten kolbászol. És ráadásul a winmail-hoz képest határozottabban lassabb, pedig az én gépemben van rendesen apai-anyai. :)

    A start gonb persze hogy jó, örültem is, azaz örülnék is neki, ha régi funkciójában tündökölne. Ez a csempe nagyon nem bejövős. Értelmesebb és jobb szoftverek mindegyike desktopra vált ha akár csempéről is van indítva, akkor meg aztán hogy mi értelme... Az M$ bing válogatásaiból meg nem kérek danke, majd megkeresem google-ban, amire szükségem van. Pl. könyvet akarok venni, akkor miért erőlteti az Alexandrát rám, amikor nekem mondjuk épp Libri kell és késsz és még sorolhatnám. Vakííítáááássss!

    Habár igaz, meg lehet szokni, ha nem tévedek a csempére. :D

    izé

Új hozzászólás Aktív témák