Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    válasz Necroman_Mk2 #36 üzenetére

    Hát nekem a CS is eléggé árkád, szóval abban nincs taktika, se realitás. Persze ez csak az én véleményem... Igazából pont az a gyors tempó teszi tönkre számomra az ilyen játékokat, ezért írtam, hogy ilyen idegrángás az egész, én spec a csapatos taktikai dolgokat szeretem, ahol van idő esetleg gondolkodni, urambocsá még stratégiát is ki lehet alakítani :) nem feltétlenül kell az ARMA-ra gondolni, számomra valahol a kettő között van az igazság, talán legjobban a Battlefield sorozat találta meg nálam ezt az arany középutat. Nagyon várom pl. a BC2-höz a Vietnam kieget, még 2 nap és jön Live-ra, tűkön ülök.

    De persze rengetegen nem így gondolják, ez tök rendben is van, amíg mindkét tábor ki van szolgálva játékokkal nincs egy szavam se.

    RT6: nahát érdekes, én pont az UT-t láttam anno a leglassabbnak, bár az is igaz, hogy csak az eredeti UT-vel játszottam, azóta nem. A Q3-t mondanám a leggyorsabbnak utána CS-t, a kettő között kevés különbséget látok, de mivel ezer éve nem játszottam ezekkel, és akkor is keveset főleg a fan-videók alapján mondom, amikbe beleakad az ember néha-néha.

    [ Szerkesztve ]

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Új hozzászólás Aktív témák