Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Dany007 #14 üzenetére

    Amiket leírtál (multitouch, gyors fw), azokon kívül mi jó van az iphone-ban? Mert szerintem semmi más. Igaza van az előtted szólóknak: az apple csak csili-vili cuccokat gyárt az USA-beli elbutult, designra éhes embereknek, akik villogni vesznek készüléket, nem használni. Talán igazi, átütő sikert ezért nem értek el eddig az EU-ban a cuccai (itt minden almás cuccra gondolok).

    És a cikkben lévő micsodában mi a forradalmi? Mert nekem nem igazán jött le. Csak egy közepes méretű érintős multimédia valamit látok, ami azt fogja tudni, amit pl egy sima telefon is tud ma már: dokumentum, film, zene, internet. Ezen kívül ezt zsebre sem lehet vágni. Nagyszerű alma, tudtok valamit. De a sok, már említett design éhes emberke ezt is tuti megveszi. Marketing rulez...

    ツ Headphones on - World off

  • negyedes

    addikt

    válasz Dany007 #14 üzenetére

    gyszerűen használhatatlan a touchja, a programok stylushoz vannak optimalizálva... egy fos...
    Mai napig nem ertem minek telefonba touch.
    amikor szerencsétlen nagybátyám a Nokia N71-esével vagizott, milyen jó képeket csinál stb... Azt amikor a nagyításnál bedobta a "loading..." képernyőt, akkor hozzávágtam, hogy vigye innen ezt a szart...
    A telefon mint a neve is mondja nem fenykepezesre talaltak ki.....
    Na nem azért mert ők találták fel a touchscreen, hanem azért, mert ők alkalmazták először a világon sorozatban gyártott mobiltelefonban!
    Ismet nem ertem minek........
    utána szépen az összes gyártó "lemásolta" az ötletet
    Mert a "sok" embernek tapizos telefon kellet.......
    Márpedig én már több, mint 2 éve használom az iPhone-t és tölteni egyetlen egyszer se kellett neki! Se képeknél, se programnál se semminél...
    Ja, de nincs multitasking amit mar mas olcso telefon mar regota tud.

    Amit az Apple tud az a marketing bulsit nyomasa.

    Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

  • sbazsi

    veterán

    válasz Dany007 #14 üzenetére

    Nemrég vettünk egy 5800-at ... egyszerűen használhatatlan a touchja, a programok stylushoz vannak optimalizálva
    Itt most konkrétan melyik programokra gondolsz?
    Nekem egyedül az Operaminivel van ilyen érzésem, de a többi rendesen működik. Pedig nincsenek kis ujjaim. És ha ez szar, akkor nem használtál Omniát. Nekem az volt előtte, na az tényleg használhatatlan volt. Pláne, hogy himbilimbi stylust kapott, amit inkább nem tettem rá, mert egyrészt gáz, másrészt a zsebben karcolhat.

Új hozzászólás Aktív témák