Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Dany007

veterán

válasz jerry311 #4 üzenetére

Igen forradalmat :)
    Nem csak Touchscreenben, hanem Multi-Touchscreenben olyat, amit még a mai érintős telefonok se tudnak. A legtöbben sima touchscreen van, aminek a használata mocsok szar. Nemrég vettünk egy 5800-at 70 rongyért, hát azt hittem a falhoz vágom. Hiába 3G anyámkínja mindent tud, de egyszerűen használhatatlan a touchja, a programok stylushoz vannak optimalizálva... egy fos...
    Szal ezek után a Copypaste a legkisebb problémám. 8Gb memória meg bőven elég egy telefonba! Mert soka összekeverik az iPhonet egy PDA-val.

De hagyjuk a screent. Mert az UI is forradalmi volt. Nembeszélve az OS-ről. Mert bizony nem láttam még telefont, se élben, se tesztekben, ahol ne lett volna töltés / loading! Márpedig én már több, mint 2 éve használom az iPhone-t és tölteni egyetlen egyszer se kellett neki! Se képeknél, se programnál se semminél...
    Ennek a jelentőségére akkor jöttem rá (amit szerintem nem is kéne bizonygatni), amikor szerencsétlen nagybátyám a Nokia N71-esével vagizott, milyen jó képeket csinál stb... Azt amikor a nagyításnál bedobta a "loading..." képernyőt, akkor hozzávágtam, hogy vigye innen ezt a szart...

Btw. amiben nem lehet vitázni, az a Touchscreen. Abban tényleg az Apple a spanyol viasz. Na nem azért mert ők találták fel a touchscreen, hanem azért, mert ők alkalmazták először a világon sorozatban gyártott mobiltelefonban! És meg lehet nézni, utána szépen az összes gyártó "lemásolta" az ötletet. A samsungtól az Lg-n át a Nokiáig... 2 év elteltével már mindegyik gyártó tele van touchscreenes telefonokkal. Előtte egyetlen egy se volt. Akkor mi ez ha nem forradalom :) Piciben persze.

A cikkhez annyit, hogy jónak ígérkezik a cucc, de ideje lett volna a "papír" LCD-t használni. És kigörgethetőre megcsinálni az egészet. Mert egy 10 colos "lapos monitorral" nem túl kényelmes mászkálni...

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés