Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Dany007 #14 üzenetére

    Amiket leírtál (multitouch, gyors fw), azokon kívül mi jó van az iphone-ban? Mert szerintem semmi más. Igaza van az előtted szólóknak: az apple csak csili-vili cuccokat gyárt az USA-beli elbutult, designra éhes embereknek, akik villogni vesznek készüléket, nem használni. Talán igazi, átütő sikert ezért nem értek el eddig az EU-ban a cuccai (itt minden almás cuccra gondolok).

    És a cikkben lévő micsodában mi a forradalmi? Mert nekem nem igazán jött le. Csak egy közepes méretű érintős multimédia valamit látok, ami azt fogja tudni, amit pl egy sima telefon is tud ma már: dokumentum, film, zene, internet. Ezen kívül ezt zsebre sem lehet vágni. Nagyszerű alma, tudtok valamit. De a sok, már említett design éhes emberke ezt is tuti megveszi. Marketing rulez...

    ツ Headphones on - World off

  • ntomka

    nagyúr

    válasz negyedes #16 üzenetére

    "Mai napig nem ertem minek telefonba touch."
    "Ja, de nincs multitasking amit mar mas olcso telefon mar regota tud."

    Nekem samsung s5230 van most, és meg vagyok vele elégedve, bejött a touch. Multitouch szükségét nem érzem egyáltalán, max nagyítás/kicsinyítés esetén jönne jól. És ez a készülék egy iphone-hoz képest, elvileg gagyi telefon, mégis tudja a multitaskingot, vagyis olyasmit (igaz, nem oprendszeres, de legalább a java-t tudja párhuzamosan futtatni, ami ebben az árkategóriában haladás). Szóval ízlések és pofonok, ugyebár...

    "Amit az Apple tud az a marketing bulsit nyomasa."
    Maximálisan egyetértek.

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák