Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvazár

    őstag

    válasz hoax #230 üzenetére

    Nekem egyre jobban tetszik ez a megoldás minél több embernél látom, hogy bejön.
    Esetenként szoktam "barkácsolgatni" és a sima SMD-vel nincs bajom, viszont amelyiknek a hasán van a lába azzal annál inkább.
    Ezért egy kicsit tovább gondolva, egy szabályozható hőmérsékletű, ilyesmi sütővel, lehet kipróbálnám. ;] ;]
    Aztán majd szól a megrendelő, ha nem megy a cucc amit kért. ;]

    Viszont sajnos, ez ma nagyon is igaz, hogy az "öregek" lenézik a fiatalokat, pedig sokkal jobban képzettek vagyunk. Én is melóztam olyan helyen, ahol semmibe sem néztek a korom miatt. Meg amiatt mert ugyan ott végeztem mint a főnök, csak nem levelezőn, hanem nappalin, és nem büfé szakon, hanem a legkeményebben.
    Ha valami oltári nagy gáz volt, és már minden mindegy volt neki, csak akkor kérte ki a véleményem, amit természetesen nyilvánosan lehurrogott, majd amikor mégis megcsinálta akkor már a sajátjaként adta elő. :((( És ezt sajna nem 1x játszották el velem. :((( .
    De, sok más friss diplomás villmérnök haveromtól hallom, hogy lenéznek minket és ellopják az 5leteinket.
    Volt olyan évfolyamtársam, akire rászóltak ne dolgozzon olyan keményen, mert az rossz fényt vet a többiekre, hisz ők nem csinálnak semmit. :DDD De, ez egyéni probléma, és bocsi az off-ért.

    Eladó cuccaim: -

Új hozzászólás Aktív témák