Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    Lehet kapni olcsóbb vízlágyítót.

    Amúgy havonta 1 ecetes átmosás sokat javít a vízkő helyzeten (Citromsav jobb lenne, az nem károsítja az alumíniumot, ha van a gépben. De drága.) Magas hőmérsékleten, rövid programmal, üres dobbal mosva. Ezzel a vízkő problémát letudtuk.

    A mosógépekhez lehet kapni tisztító folyadékot, ami a többi szennyeződés ellen van. Azokat sem kell megvenni. Mosogatógép tablettából 1-2 darabot érdemes használni. Hosszabb program, elegendő 60 fokon átmosatni a gépet.

    A mosógép elején, valahol alul van szűrő, ami az elhasznált vizet szűri a nagyobb kostól. A tisztító mosás után azt is ki kell tisztítani.
    Évente egyszer, a vízcsövet csavarozd le mosógépről és az ottani szűrőt is takarítsd ki. Ha sok szennyeződés gyűlik össze, akkor gyakrabban.
    Ezzel a belsőrészek tisztítása letudva.

    A mosógép ajtó és a dob között van egy gumi idom, amit üstszájguminak neveznek. Ennek van egy szutyok gyűjtő része, amiben a nagyobb dolgok is bekerülnek. Aprópénz, zokni, papír zsebkendő, ...
    Ezt minden mosás után érdemes tisztára törölni. Kiváló nevelőhelye a baktériumoknak.

    Általában ez a gumi adja fel leggyorsabban a harcot, Ezt házilag is ki lehet cserélni, ha van egy kis szerelési gyakorlat. A fűtő egység is cserélhető házilag, ha mégsem volt optimális a vízlágyítás.

    A mosóporok hatékonyabbak a folyékony mosószereknél. A minden egybe pods előnyeiben sem hiszek.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák