Új hozzászólás Aktív témák

  • Meggyi001

    veterán

    válasz e-newsee #48 üzenetére

    Már vártál? Még nem döntöttem el, hogy ez most jó-e, vagy sem”
    Ezt pozitív értelemben értettem. Szóval jó :). Örülök, hogy írtál.

    -----------------------------
    Ezt írtam a cikkben: (De az istenre kérlek, ne romantikus legyen jó? :) )”
    Ez poénból írtam, természetesen azt ír az iró, amit szeretne. Majd az olvasok úgyis eldöntik, hogy tetszik e nekik e, vagy sem. (csak ne romantikusat ;] )

    ------------------------------

    Igen, igazad van, egyáltalán nem elvárt ez szerelmi szál egy történetben. Nagyon sok történet van, ahol egyáltalán nincs szerelmi szál, és mégis baromi jó a könyv, avagy a film. Amit most írok épp sci-fi novellát, például abban sincs, és nem is lesz. Az első novellámban van, és ott van helye is.
    -----------------------------
    „. Azt írod, a történet nem volt kidolgozva rendesen az egyik regényedben. Ezek szerint neked van több is? Ez érdekel. Bővebb infót kérek! :)”

    Három novellát írok egyszerre. Az egyik ugye Frank folytatása. A második címe: Utópia. Elég durva story lesz, soha senki még nem írt ilyet tudtommal. Itt kínlódtam kicsit a történetszállal, a visszacsatolással, a kutatással. De csak kicsit :). Vannak benne tudományos utalások is, ezeknek is utána kellett nézni, hogy ne írjak hülyeségeket ugye. Izgis lesz. Sokkal jobb lesz sztem, mint Frank története.

    --------------------------

    Bakker, tényleg kimaradt a helyesírásra való utalás, megemlítés? Durva. Remélem, hogy tényleg csak azért, mert magától értetődik.

    -------------------------

    A hozzászólásokból is látszik, hogy mindannyian különbözőek vagyunk, máshogy gondolkodunk, ami helyes, és így van jól! Így lesz izgalmas és más minden egyes történet.

    https://gamergep.hu/

Új hozzászólás Aktív témák