Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GTR222HUN

    csendes tag

    Szerintem érdemes kicsit kitekinteni a Forint árfolyam borús szemüvege mögül, ugyanis ha csak az amerikai árakat nézem, majdhogynem olcsó, tekintve hogy azért az USA sem képez kivételt az inflációból, így mégha csak ráncfelvarrásnak is nevezhető a sima 14, akkor is egy jó ajánlat tud lenni tavalyi áron. Itthon kicsit erősnek érzem az árcédulát, de ez mondjuk meg nem csak a telefonok kapcsán van így... Mindezek ellenére biztosra veszem hogy itthon is vinni fogják őket bőven, a mindenféle részletfizetéses, csomagkedvezményes ajánlatokban , ahogy egyébként mindig is volt drágább készülékek esetén. Én pár hónapja vettem egy 13 Minit, ami akkor egy jó ajánlat volt, ma meg visszagondolva szinte best buy volt.
    A készülékekről meg... Elmúltak már azok az idők amikor a padlón koppantak az állak a csúcsmodellek bemutatóján. Egyszerűen nem nagyon van hova tovább. Borítékolható volt hogy kicsit jobb chipset, kicsit jobb kamera, néhány új feature de semmi eget rengető dolog.
    Nem csak itt, más gyártóknál is. Hozták a kötelezőt, de azt viszont jól.
    Abba viszont valóban bele lehet kötni hogy a sima verzió most is maradt 60Hz-en, bár az Apple sose volt az a fajta cég akit meghatott volna hogy egy-egy feature Android fronton már a középkategóriában is alap, és ez igazából talán jól is van így.

Új hozzászólás Aktív témák