Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Divinity

    őstag

    válasz BossBoss #5489 üzenetére

    Nálam is hasonló a helyzet, MacBook, iPad napi használatban, HomeKit-re épített ökoszisztéma is van (bár ennek nagyrésze felvehető volt Google Home alá is szerencsére). HomePod, AppleMusic etc, eléggé benne voltam :DDD
    Igazság szerint nem tudom eldönteni mi volt a fő mozgató elem, mondjuk, ráuntam és kellett a változatosság. :DDD
    iMessage helyére jött a Signal, bár még nem sikerült mindenkit átszoktatni, de remekül viselkedik Mac és iPad környezetben is.
    ApplePay - Google Wallet, kb egyenrangúak itthon
    HomeKit azért combosabb mint a Google Home, ott lehetnek fejfájások.
    Kamerába kb pariban vannak, videóban, főleg cinematic módban azért erősebb a 14PM.
    Üzemidő egyértelműen rosszabb de nekem a 14PM se bírt 2 napot így mindegy, hogy nap végén 40%-al vagy 20-al rakom fel.
    Maradt a 14PM, asszony örökölte, így azért még a kezembe akad, egyáltalán nem érzem azt, hogy vissza szeretnék menni. Erre főleg az értesítés kezelés erősít rá, hogy az még mindig meeeeeenyire sz-r iOS-en ehhez képest az hihetetlen, pedig már azt hittem megoldódott pedig csak megszoktam :DDD
    Szoftveres élmény nekem pariban van, arról nem is beszélve, hogy közel a harmadát fizettem érte

    return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

Új hozzászólás Aktív témák