Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz kerobi #4873 üzenetére

    Optimalizálásban azért egész jó a Google, kivéve amikor becsúszik egy-egy baki - de ez bárhol előfodulhat. Érzetre sógor S22-je semmivel nem tűnik gyorsabbnak hétköznapi használatban app indításkor, váltáskor mint a zasszony 4a 5G-je pedig nagyon nem egy kategória. Munkánál persze máshogy alakulna a dolog, nagyobb, erőforrásigényesebb alkalmazásoknál nincs kérdés melyik a gyorsabb. A P7-et én sem munkára használom, csak a kamera és a szoftver miatt van Pixel telóm, az Ingress-en kívül mással nem játszok (azt meg viszi rendesen), amire kell bőven elég. Van egy Samsung tabletem pluszba és látszik h a OneUI-nál rámentek a munkakörnyezetre is (Dex és hasonlók), párban egy telefonnal remekül kiegészítik egymást (pl. a telefon átcsöröghet a tabletre is), viszont ha nem használod ki hatalmas ballasztot cipelsz magaddal ami a szoftvert illeti (ha belenézek az appok közé, fullra belakva a Pixelt ez a szám 120-130 körül van nálam, a tablet meg üresen 300+). Megkockáztatom h Samsungnál az új generáció sem azért gyors mert annyira jól sikerült optimalizálni hanem annyival erősebb a hardver alatta.
    Stabilitással nincs probléma, nem nagyon találkoztam megdöccenéssel sem a mostani, sem a korábbi generációknál.

    Pixel / OnePlus Pad / Creative Aurvana Ace 2 / Bose QC Ultra

Új hozzászólás Aktív témák