Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferensz

    senior tag

    Végigolvasni a topikot igen szórakoztató, ajánlani kéne a böngészős, ájfónos, és más hasonló flame fav totyikokat egy ilyen témákkal foglalkozó szak agyturkásznak, lenne miből csemegéznie. Azt nem értem, hogy miért nem lehet értelmesen, normális, emberhez méltó hangnemben megbeszélni a dolgokat, miért lesz sárdobálás mindig a dolog vége. Néha olyan érzés az egész, mintha a fórum lakók átlag életkora az ilyen témáknál konvergálna a nagycsoportosokéhoz. Mindenki mint valami szent vallást védi a saját kedvencét. Kapjatok egy kicsit a fejetekhez, viselkedjetek úgy a másikkal, ahogy azt viszont ti is elvárnátok. Nőjünk már fel egy kicsit..

    Természetesen csak annak, akinek inge...

    [ Szerkesztve ]

    "jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

  • ferensz

    senior tag

    válasz Paarthurnax #97 üzenetére

    Aa igen, ha néhány habzó szájú apple faboy betalál a szívének kedves gyártót dicsőítő, esetleg szidó topikba, na igen, nagy parádé szokott lenni :D.

    Egyébirányosan én is Opera+Chrome kombóval vitézkedem, régen sokáig FF-ot használtam, öcsém pedig IE-zik, de azzal sincs semmi bajom, nem próbálom hittéríteni, neki megfelel az.

    "jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

  • ferensz

    senior tag

    válasz julius666 #100 üzenetére

    SG-re akkor szoktam rátalálni, amikor valamivel kapcsolatban a gúgli dob találatot, mint pl. legutoljára a GH: WT-hez kerestem a megoldást, hogy hogyan lehet beállítani úgy a billentyűket ahogy én szeretném (problem has been solved). Néha ott is sikerült még így a rövidke látogatások alatt is belefutnom nem semmi szájkarate partikba. Aki ide talál PH!-ra, főleg IT Caféra, és még hsz-t is ír, azért arról azt gondolnám, hogy kevésbé nyers, bántó módon is képes lenne megosztani véleményét, elfogadni a másikét, bár lehet, hogy csak én származom valamely más bolygóról. Az igazán megdöbbentő dolog számomra, hogy néhányan szinte életre-halálra folyó harcnak vélik a csatározást. Ezt természetesen nem az adott helyzetre értem, mielőtt valaki a szívére venné. /OFF

    [ Szerkesztve ]

    "jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Új hozzászólás Aktív témák