Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz sh4d0w #178 üzenetére

    Ez a ribbon dolog érdekes, de csak nekünk furcsa, mert mi ribbon előtti világban nőttünk fel. Ha a mai fiataloknak tetszik, akkor majd írnak magunak ribbonos verziót LO-ból. Azt nem mondom, hogy másolják le ezeket a dolgokat, de nem feltétlen rossz minden, amit Win alapon kitaláltak.
    A KDE pl. hasonló alap kiépítésben, mint a Wines kezelőfelület és azt mondom hogy nagyon jó is ez, mert egy rendes kezelőfelület ilyen szervezésű, minden ott van, ahol lennie kell. (magán véleményem)

    bambano: a technikai hátteréhez nem értek, egyszerűen csak az a helyzet, hogy ha megfogja valami az embert egy disztróban, akkor már -1 Windows felhasználó. Biztosan meg lehet oldani ezeket a dolgokat úgy, hogy értelmes legyen. Csináltak 2008-ban képernyő olvasásra képes disztrót. Hopp, onnan kezdve elkezdett érdekelni a Linux téma. Ha az a hír nincs IT cafe-n, akkor valszeg még ma sem próbáltam volna ki egyik disztrót sem.

    Nem hiszem hogy a régi út lenne a megoldás, miszerint csak a képzett geekek oprendszere legyen a Linux. Annak sem látom sok hasznát, hogy ArchBangen bash scriptet kellett írnom egy CD lemez fel/le csatolásáért plusz a szkripteket kivezetni a gui-re. Dolgozok, munka után család, aztán kevés idő van az ilyen szopásokra, inkább működjön magától...

    #179:
    Ez szép, de amit én mondok, annak nem igazán kellene kihatással lennie a szerver célokra készült disztrókra.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák