Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz himpike #5 üzenetére

    A totál egyértelmű kamuprofilok se tűnnek el. Párat jelentettem, még olyat se szedtek le, ami kéretlen szex üzeneteket küldött.

    k-adi: oké, és az emberiség áramtermelésének már %-ban mérhető hányadát fogja felemészteni a fakenews törlése? :D

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • válasz himpike #38 üzenetére

    Ha egy EU-s országban megtörténhet, h kormányzati szintre van emelve a félretájékoztatás, és ezt megtehetik büntetlenül, akkor már régen rossz minden.
    Várhatunk mi itt bármiféle szűrést az álhírek ellen. :/

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • dolon75

    aktív tag

    válasz himpike #41 üzenetére

    És nyilván az is érdekes lenne, ha az ellenoldal hasonló csatornája jelenne meg így.
    És visszajutottunk oda, hogy ki, mi, mi alapján dönti el, mi kamu, mi nem az.

    Valamint egy újabb fontos szempont: meg kell állapodni mindenkinek abban, hogy a döntést hozóban megbízik.
    Esélytelen.

    [ Szerkesztve ]

    Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

  • totron

    addikt

    válasz himpike #38 üzenetére

    Igen sajnálatos, de Gődény-rajongók is minősítettnek érzik a szellemi betevőjüket, el kell, hogy keserítsenek. Nem beszélgetnénk erről, ha ez működne, tehát nem működik. Paradox módon ez kell, hogy legyen a kiindulási pont, vagyis el kell fogadni jelen tényállásként a megváltoztathatatlanságát ahhoz, hogy változtatni tudhassunk rajta, persze még akkor sem tudunk, de legalább jól próbálkoztunk. Jelenleg a nem jól való próbálkozás megy, mivel a racionalitásba és gondolkodásba, mint alapvetésekbe vetett hittel közelít az erről gondolkodó ember a jelenséghez. Hát gondolkodjon el ezen a vetületén is.

    Ki lehet keveredni a szubjektivitásból, csak akkora a jólét, hogy kevesek tanítója tud lenni egy saját konyhakert. Ott aztán hiába szajkózod a megszerzett félretájékoztatást, a növény nem tud a te hibás meggyőződésedről, elégtelen tudásodról, így nem fogsz enni, ha nem megfelelően jártál el. Visszhangosított sátáni kacajjal honorálnám az ilyet. A hülyeség terjesztésében nem akadályozza meg a terjesztőt az sem, hogy kiveri a szemét a valóság, a mondás ellentetje, legyen az bármelyik terület. Csupa olyan eltávolodottságban élünk, ahol szubjektív az ál, meg valós, érdekek mentén természetesen. Polcról levesszük a tutinak mondottat és már meg is vagyunk, igazi visszajelzés nincs, nem tanít éhkopp vagy egyéb, elsőrendű tapasztalás.

    (#40) Thunderzolee, ugyanígy vagyok én is, azzal a kiegészítéssel, hogy elfogadtam csúf tényként, hogy a többségi bolygólakos bizony az érzelmi értelmezésnek él. Az egyszerű ember veszélyes, az egyszerű ember előbb-utóbb bajt csinál, mondjuk rögtön az első félreérthetőségi ponton, az ösztönlénnyé átvedlés pontján, abban a pillanatban kap egy erős RESETet minden addigi elv, megbeszéltség és kulturális norma, HISZEN indokoltnak érzi amit tesz. Rosszabb esetben nem zárják be és legitime működhet a világban, természetesen rengeteg "hasznot" beletéve a környezetébe. Tehát az egyszerűség nem azért van, hogy az csak úgy önmagában létezzen és porosodjon egy sötét sarokban, nem, annak cselekednie kell.

    Ja és az alacsony tudásszint nem feltétlenül gáz (bár mesél az oktatási rendszerről, de ez egy másik téma), az a gáz, mikor nem hajlandó fejlődni, a felnőtt egó ritkán akar. Milyen jó pedig visszavedleni egy jó értelemben vett gyerekké, amit a tanulás folyamata ad. Jó, hogy írod ezt a minden másodikat, hogy fogok így visszatérni az offline munka világába? Időnként nekifutok, de pont a vázolt helyzetet látva csinálok egy hátraarcot, taccsra tud tenni az ilyen. Én vagyok túlérzékeny vagy mi a megoldás?

    (#43) bencze, hát nem és az a legszomorúbb, hogy ezzel egyben egy gyalázatos szintre kondicionálják a szellemileg és alaptudásban ingatag lábadon tébláboló népet. Ha konteós lennék még talán a kétkezi, szakmunka propagálását is ide vehetném kormányunktól, mindenesetre egybevágóak. Ezzel nem a fizikai munkások egészét veszem 1 kalap alá, de lássuk be, hogy nem abból a közegből kerülnek ki a legnagyobb gondolatok, legüdítőbb következtetések.

    (#45) Rive, a deepfake mélyebb meggyőződést tesz az emberekbe mint egy meze fake?

Új hozzászólás Aktív témák