Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz edward2 #67 üzenetére

    Akkor lehetőleg olvasd el még egyszer az előző hsz.-emet, hátha sikerül felfogni, mi volt a mondanivalója. :) Ugyanis láthatóan csak a második mondat elejéig sikerült elolvasnod, és anélkül, hogy kicsit kevésbé szemellenzősen próbáltad volna megérteni a szöveget, máris kiragadtad a környezetéből azt a részmondatot, és rátapadtál. Pont az volt a lényeg, hogy nem kell "elájulni" a szolgáltatástól (de dramatizálhattad volna még más kifejezésekkel is, hátha attól még hatásvadászabb a megjegyzésed), ezt senki nem is mondta, de a szimpla fórumos ugatások mellett lehetne közvetlenül a Google-nek is küldeni hibajelzést/feature requestet/anyázást, ami tetszik, hátha annak még hatása is lesz. Hidd el, nem olvassák el, a Prohardveren mit fikáztál agyba-főbe. Igaz, az ilyen rettenetesen hasznos "kritikákat", mint amit írtál ("Konkrétan bekaphatja a Google Maps.") nem biztos, hogy lenne értelme elküldeni nekik, mert nem igazán tudnák kihámozni, hogy mit is csináltak rosszul. Leírtad, hogy kapják be, de hogy pontosan mi nem tetszik, azt nem nagyon fejtetted ki. Pont az ilyenekről beszéltem.
    Akinek meg írtam a hsz.-t, többek közt azon pattogott, hogy miért nincs már azonnal magyarul, rögtön az újítás bevezetése után. Mivel nyilván a magyar lesz a legfontosabb nyelv, amire egyből ráfekszenek.

    "most, hogy ellenség 0 elkezdik lenyomni az emberek torkán a saját akaratukat. Most akkor ez jó? És maradjon az ember csöndben mert ingyen most elkezdenek keménykedni?"
    Még mindig nem mondtál semmi érdemit. Mivel is keménykednek? Milyen akaratukat is kezdték lenyomni a torkodon? Azzal, hogy közösség által szerkeszthetővé tették a térképet? Hű, valóban kőkemény diktatórikus lépés... :DDD Hogy képzelték ezek a szemetek, hogy most már Te is tudod otthon szerkeszteni? A rohadékok... ;]

    Szerintem meg ez a rossz felfogás.
    De azért felhasználtad az utolsó bekezdésemben írtakat is... :)

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák