Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Atocha #30 üzenetére

    Plz. shotoljatok már cpu terheltséget 20-30 oldal esetén.
    Mehet zene is a háttérben, felőlem youtube-ról is, hogy a lehető legszarabb hatásfokot nézzük.

    Egyszerűen nem hiszem el nálam szerverekkel a háttérben futtatva, hogy érdemi cpu usage-ot tudtok felmutatni speciálisan szar weboldalak nélkül. Még csak átlagosan szar/igénytelennél sem hiszem el.

    @Fiery
    A Renoiros Ideapadat néztem, vennék. Itthon meg se jelent még, a német fórumot követtem.
    Kb. 3 nap alatt fogyott el a készlet, utána jött a köv készlet, kisebb választható akksival, később egyfélével. Fém helyett műanyag palmrest. Közben pár korai rendelő is kapott 10-20 EUR jóváírást mert ő is műanyagot kap a rendelt fém helyett... Emelett jöttek a mailek a 2 majd 3 hetes szállítás csúszásról.
    Egy hét után már nem volt rendelhető a legtöbb modell, se német, osztrák se angol site-on.
    Stb...

    Ebből nem az látszik, hogy ne vinnék a userek. Inkább az, hogy nem tudnak eleget szállítani, sőt gyártani se és amit a fiókban találnak azt beletesznek. :D

    @koko52:
    A Dell-t ha megnézed ott wtf a helyzet.
    Latitude 5000-est használunk. Tavaly volt Ryzenes. Idén eddig nincs. Az Intelesek USD-ben is drágultak - szerintem jelentősen, bár ennyire nem vagyok benne.
    Cserébe azt olvasom, hogy van 9000-es széria és az 5000-es lecsúszott a high-mid range-ből a low mid-be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák