Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZnVjaw0K

    tag

    válasz #72042496 #39 üzenetére

    Rendben. A konyha említéséig én is arra szorítkoztam és a "nem fér el" mellett más érveket is felhoztam.
    A nappali és a "konyha" valóban két külön dolog. Ahogy az, hogy eddig mit nehezményeztek a fórumtársak teljesen független attól, ha valakinek más okból lenne igénye kisebb tévére. (#32) MeszesKPT felhozott egy eddig (legalábbis ebben a topicban) el nem hangzott és egyébként teljesen érvényes érvet a kisebb tévékre való igény mellett. Se ez nem kisebbíti az eddig elhangzott érveket, se azok ezt!
    Szóval igazából több különböző okból is lehet ésszerű igény kisebb tévékre.
    Mégis csak azt szajkózod, hogy be lehet rendezni úgy egy nappalit, hogy elférjen.
    1. Igen, lapozzunk! A többi érv ellen is tudsz valamit, vagy az egyiket megcáfolni véled a többit ignorálod/lehurrogod/kineveted és ezáltal igazad van? :D
    2. Hogy kinél mi és hogyan fér el, az hadd legyen már az ő dolga. Számtalan olyan tényező is beleszólhat a dologba, ami meg se fordult a fejedben. Tisztában vagyok vele, hogy mindegyikre tudnál megoldást találni, mint ahogy mindenki más is, aki a szent tévének képes bármi mást alárendelni. Másnak más szempontok fontosak. Ha nem tudsz elképzelni olyan helyzetet, ahol egy fölöslegesen qrvanagy tévé kompromisszumot jelent, akkor igencsak szegény a fantáziád és (kép)csőlátásod van.
    Szívből gratulálok, hogy meg tudod oldani a készülék elhelyezését úgy, hogy a használatában örömet lelj! Örülj neki, hogy a te igényeidet tökéletesen kielégítik a jelenlegi modellek! De attól még remélem másnak lehetnek más vágyai, más igényei.
    Vagy ha minden udvarra befér egy IFA, akkor ne akarjon senki személyautót/kerékpárt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák