Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Cobra652 #162 üzenetére

    Nem erről van szó, én csak belementem ebbe a vitába sajnos, Az, hogy te csak a hardvert látod benne semmi mást és ez alapján ítélkezel, pedig vannak szolgáltatásai,- mint a kézi-asztali- üzemmód, speciális irányítók, amit más konzol nem tud és vannak exkluzív játékok, amik csak erre jönnek. Minden konzol drága és túlárazott, -ez is- nyitáskor., de csökkenni fog, mint hogy a 3ds és WII u is tette pár hónapon belül a megjelenés után. 3DS hez képest előrelépés minden szinten szerintem, de hardcore szinten jócskán hagy kívánni valót maga után ez tény, nincs is ezen mit vitatni. nem a Switch fogja előrevinni grafikailag ezt a generációt az biztos, de szerintem ennél a konzolnál nem is ez volt a cél.
    Elfogadom -és nem te vagy az első- a véleményed, de fanatikusnak és sötétnek te kezdtél el nevezni embereket,[link] -amiért figyelmeztettek is- akik megveszik ennyiért mégis te ugrálsz a személyeskedés miatt. Én csak a te stílusodban válaszoltam, khron78-cal érdekes módon más hangnemben rendeztük le az eltérő nézeteinket.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák