Új hozzászólás Aktív témák

  • HThomas

    senior tag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Hi!King #37 üzenetére

    Amit írtál, az a klasszikus, teherautó alapú, alvázas SUV-oknál látványos igazán. Pl Explorer VS Expedition, ha már Ford. A rövid Expedition is kb 30 centivel (!) hosszabb, miközben belül hasonlóak, és a csomagtér sem igazán nagyobb. Ráadásul az Expedition már kényelmetlenül magas. Mindennapi használatra alig van előnye, miközben nagyobb, nehezebb. De ugye Európában ezekből kevés van.
    Az önhordó karosszériás crossovereknél nincs ilyen drasztikus különbség... nekem pl a Kuga épp kényelmesen szintben van, igaz én magas vagyok. A Ceed viszont kifejezetten alacsony (ok, ez még 2016-os, de szerintem az újabb se lett magasabb).
    Praktikusság terén a kompakt kombik szerintem is verhetetlenek (amíg nem túl nagy a család).

    Eleve fenntarthatatlan hosszútávon ilyen világ lakosság mellett, hogy a világ lakosságának néhány százalékán túl bárki családi házban lakjon és bármilyen autóval járjön be dolgozni 20+ km-re.
    Ez valszeg így van, de szerencsére azért itthon nem elérhetetlen, főleg nem vidéken...

    #39 arnyekxxx: sajnos nincs belőle elektromos :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák