Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khan13

    senior tag

    válasz ALI_G #6 üzenetére

    vista csúnyán zabálja a telepet XP-hez képest
    Nah az ilyen kijelentések miatt van rossz megítélése a Vistának... csupán csak párezer tesztet olvastam már neten, hogy Vista minden butítás nélkül tovább bírja aksiról, mint az XP, de személyes tapasztalatként haverom laptopján is ugyanez a helyzet (Teszteltük közösen+LAN :D ).
    Tisztaszoftver keretében pedig az adott iskola dönti el, hogy milyen oprendszert telepít. XP, Vista, majd 7, de akár Linux, vagy Mac OS X (utóbbi kettőnek nincs köze a tisztaszoftver programhoz)
    (Megjegyzés még: nekem 1,6-os Core2 Celeronom van, és Vista Ultimate és 7 RC is remekül fut ;) szóval bírja, de persze mindenki azt használ amit jól esik)

    (#12) CsíkosMókus: egy indításnál egyszer kérdez maximum, nem ezerszer. Ha valamire rákérdez, akkor annak oka van pl más windows-módban futtat, rossz helyre akar írni/olvasni a program meg hasonlók. Letölteni hova szeretnél ahova nem enged? Gyökérben enged, más meghajtóra enged, asztalra enged, dokumentumokba enged stb. Windows és Program files mappába nem, de talán az nem is baj... Az erőforrásigénye meg persze hogy nagyobb mint az XP-é, hiszen többet tud, többet tartalmaz, de 6 évvel "fiatalabb" (értsd újabb is - újabb hardverek). A 7 pedig szerencsére Vistára épül, és nem a kiöregedett XP-re. Egyszer használd Vistát vagy Sevent huzamosabb ideig, és meglátod hogy jobb, csak először meg kell szokni, hogy picit másabb a kezelése, meg agresszívabb a védelme.

    A cikk elején kéne javítani: RC az május 5-től van, nem áprilistól.

    [ Szerkesztve ]

  • Khan13

    senior tag

    válasz WonderCSabo #52 üzenetére

    Azt hogy csinálod? Melyik böngésző? Nekem minden böngészőben simán megy a flash RC-n.

Új hozzászólás Aktív témák