Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz moonman #235 üzenetére

    Win3.11-en kezdtem el a winpályafutásom :) Szerintem a legjobb oktatómód abban volt :) Nagyon bugyuta, ám mindenki számára könnyen kezelhetően bemutatta a Windows kezelését. És ZX Spectrum és Commodore 64 volt előtte. Amiga kimaradt.
    A vistás hasonlatot és azt, hogy "a win7-et is ilyen célra szánják" úgy értettem, hogy nézzük mi is volt a 98 után. Volt egy Millenium, volt egy win2000. De a 98-at igazán az XP váltotta fel. Hiába volt két köztes OS. Millenium no comment, Win2000 meg nem az átlagfelhasználóknak készült.

    Lehet félreérthetőek voltak az eddigi postjaim. Csak ha annyi időt és energiát fektetnek a win7-be, mint az xp-be, akkor fog olyan sikert aratni. Vista volt, akinek bejött, volt akinek nem. Az meg, hogy félkész, oké. Kész termék nincs egy szoftvernél, meg, hogy bonyolúlt, de nem buta emberek ülnek ott és írják az OS-t.

    Sorry, ha zavaros még mindig kép. Akkor lehet törölni a postjaim, csak én így érzem ezt a toljuk most 3-4 évente egy új OS-t a felhasználók elé.

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák