Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz CPT.Pirk #41 üzenetére

    Nekem meg személy szerint jobban tetszik már a win10, mint a win7. Van 1-2 gyerekbetegsége a win7-nek, amit a 10-es már kinőtt. A sok, még mindig jelenlévő hibáit is figyelembe véve.
    Persze én nem fejlesztek rajta, csak mind enduser használom a 10-est (melóban win 7 is van), de már gyorsabb hdd-n is a win10 a 7-nél.

    A frissítések, hát az mondjuk gáz, de én azt megoldottam manuálisra. Az viszont bejön, hogy sok program telepítgetéstől sem lassul szénné a rendszer egy idő után, mint azt a korábbi dózok tették, azaz vége a folytonos újratelepítésnek. Az egyik gépre 3 éve raktam fel, és azóta flawless ez a része.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • nyisziati

    veterán

    válasz CPT.Pirk #50 üzenetére

    Igen, lecseréltem. csak közben nem akarom megmondani az embereknek, hogy konzumidióta birka, aki MIUI-t használ.

    (#51) Dave™: hosszútávon azért tudják az emberek, mi a jó. Azért a Linux-szal még mindig sok szívás van. Jelenleg nekem sem megy a 16-os Ubi, mert a legutolsó frissítésnél valami a grafikus kártyánál elmihálylódott, és az újratelepítés se segített. Viszont az XP még mindig vígan elvan...

    (#52) hunluki : lásd eggyel föntebb. ELVILEG jó lenne a Linux, de a gyakorlat a sok kis hülyeséggel rácáfol. Hidd el, nem rosszindulatból írom, de 2009 óta Linuxozok (Ubival és Fedorával), és Windows alatt a negyedét nem nyeltem, mint ezek alatt.

    (#53) Bici: értem én az iróniát, és meg is hagyom nektek ezt a rendszert. Eleget küzdöttem már vele. Sh4dow egyszer be is szólt, hogy "nem is akartad ezt annyira". Lehetséges. De valahogy a windows akkor is kezesebb volt hozzám (khm, kb. az elmúlt ~28 évben végig). Sőt, az Android is, pedig valahol az is egy Linux fork - csakhát amögött ott áll egy multimilliárdos vállalat, amelyik a kezem alá dolgozik. És így még a CM (ill. már Lineage)fejlesztése is könnyebb (nekem meg könnyebb felrakni...)

Új hozzászólás Aktív témák