Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz vicze #28 üzenetére

    "Pont ezért nem jut sehova a Linux közösség, meg képtelenek a problémákat belátni és elfogadni hogy léteznek, hanem csak küzdenek a nagy nem létező ellenség ellen. :("

    Ez tökéletesen így van.

    Évek óta figyelem sh4dow, tomtyi, cpt. pirk és a többi linux fan(atikus) kommentjeit, és elképesztő, mennyire nem veszik észre, hogy a windows propagandájánál mennyivel erősebb agitpropot tolnak...

    (ja és 2009 óta aktív linux felhasználó vagyok)

    szerk.: bár sokszor van olyan érzésem, hogy igazából nem is akarják, hogy mindenki linuxozzon (lásd egyik fentebbi komment, hogy "ha szerencséje van a linuxos platformnak, sosem lesz olyan népszerű desktopon, mint a windows").
    Gyakorlatilag ez mindent elmond a linuxfanok skizoid és ambivalens hozzáállásáról.

    [ Szerkesztve ]

  • nyisziati

    veterán

    Dave, sh4dow, apollyon: tökéletesen aláhúztátok azt, amit viczével állítottunk. Nem is pazarlom az időt, hogy egyesével összegyűjtögessem az indokokat, az elmúlt években megfogalmazott véleményeitek, amiket most megerősítettetek, bőven elegendőek egy pártatlan külső szemlélőnek, hogy levonja a megfelelő következtetéseket.
    Részemről ennyi lett volna, további szép napot mindenkinek.

  • nyisziati

    veterán

    Tudjátok gyerekek, valahogy az ilyen parttalan vitákban szinte mindig a linux fanoknak van igaza teoretikusan. Aztán a desktop rendszer részesedése valahogy mindig úgy 2-3 % környékén marad a következő 5 évre... :DDD

    Azért az emberek valahogy mindig el tudják dönteni, mi a különbség a teoretikus és a gyakorlati igazság közt.

  • nyisziati

    veterán

    válasz CPT.Pirk #50 üzenetére

    Igen, lecseréltem. csak közben nem akarom megmondani az embereknek, hogy konzumidióta birka, aki MIUI-t használ.

    (#51) Dave™: hosszútávon azért tudják az emberek, mi a jó. Azért a Linux-szal még mindig sok szívás van. Jelenleg nekem sem megy a 16-os Ubi, mert a legutolsó frissítésnél valami a grafikus kártyánál elmihálylódott, és az újratelepítés se segített. Viszont az XP még mindig vígan elvan...

    (#52) hunluki : lásd eggyel föntebb. ELVILEG jó lenne a Linux, de a gyakorlat a sok kis hülyeséggel rácáfol. Hidd el, nem rosszindulatból írom, de 2009 óta Linuxozok (Ubival és Fedorával), és Windows alatt a negyedét nem nyeltem, mint ezek alatt.

    (#53) Bici: értem én az iróniát, és meg is hagyom nektek ezt a rendszert. Eleget küzdöttem már vele. Sh4dow egyszer be is szólt, hogy "nem is akartad ezt annyira". Lehetséges. De valahogy a windows akkor is kezesebb volt hozzám (khm, kb. az elmúlt ~28 évben végig). Sőt, az Android is, pedig valahol az is egy Linux fork - csakhát amögött ott áll egy multimilliárdos vállalat, amelyik a kezem alá dolgozik. És így még a CM (ill. már Lineage)fejlesztése is könnyebb (nekem meg könnyebb felrakni...)

Új hozzászólás Aktív témák