Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Nekem sem torok sem orrmandulám nincs már meg, de engem altattak kiskoromban mikor csinálták így nem emlékeztem semmire (van viszont egy hasonló szörnyű élményem, de azt inkább nem mesélném el). Igazbából nem is olvastam végig, mert túl élénk a fantáziám ilyen téren és képes vagyok beájulni; ilyen téren sajna elég gyenge vagyok pszichésen. Valaki fel tudna világosítani hogy pontosan mi haszna van hogy eltávolítják? :F Most itt olvastam ezt a mandulla gyulladásos megfázást. Neten keresgéltem de nem találtam eddig semmi használhatót. :B Nekem kisebb koromban voltak asztmára utaló tüneteim, nem tudom hogy vajon e-miatt volt-e ez is, azt tudom hogy kismillió dolgot kipróbáltak rá szüleim, aztán úgy emlékszem végülis 4 év után teljese magától tűnt el. :)

    [ Szerkesztve ]

  • DarkByte

    addikt

    Thanks a válaszokat. :R

    Közben mutter-ral is tudtam beszélni ez ügyben, és jól sejtettem, az asztmás tünetek miatt lett nekem kiszedve, féltek tőle hogy komplikációkat okozhat. Én azt nem értem amit tildy írt.. sport közben ha kifáradok nem a számon kellene venni a levegőt. Én ha rendesen sportolok akkor alig kapok levegőt, szóval örülök ha a számon át kapok elég oxigént. :DDD Az tény hogy viszont szerintem nekem is van ebből az időszakból ilyen beidegződésem. Mondjuk szerintem ennyi bajom legyen. :)

Új hozzászólás Aktív témák