Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Td48Vii #71 üzenetére

    Ha megtaláltam volna nyilván nem írom ezt ide :) Valószínű igazad lehet, de hidd el, átnéztem a BF oldalt és nem találtam. :N Aztán én úgy gondolom, főleg ha úgy van ahogy írod, hogy ha valóban elkülönített készletből dolgozott, és ezt a raktárkészletet nem tudta lekezelni szoftverből, akkor ki kell rúgni azt aki ezt leprogramozta.
    Másik, ugyancsak az elkülönített raktárkészletnél maradva, ha el van különítve, akkor miért kell lekapcsolni a másikat? Pláne miért kellett kamu adatot megadni? Aztán, ha tényleg annyira le akarta kapcsolni, akkor miért nem kapcsolta ki úgy, hogy meg se jelenjen? Eleve a BF-es oldal jött be, nem volt annyira triviális átmenni a normál oldalra, mint mondjuk idén, bár ebben lehet tévedek, rég volt.
    Azt nem gondolom, hogy egy sima excel táblázat lenne mögötte, nem pedig egy rendes adatbázis, és ha egy rendes adatbázis van, akkor az ne tudná kezelni mennyi termék van raktáron és mennyi eladott? Ne tudták volna megcsinálni, hogy kapnak egy új cikkszámot a BF-es termékek és oda átcsoportosítanak annyit, amennyit kedvezményesen akarnak adni, és ezt ne tudná kezelni a szoftver?

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák