Új hozzászólás Aktív témák

  • paljani

    aktív tag

    válasz thiclyoon #83 üzenetére

    Uhh. Ez hosszú lesz, igyekszem rövidíteni.

    MOST hol van Navalnij? Miért is nem Berlinben...? Kérlek erre ne reagálj - saját magadnak megspórolva pár percet, mert amit erre írsz, azzal nem szeretnék (és nem is fogok) foglalkozni...
    --- Leírtad a lényeget: senki sem foglalkozik már vele, te sem akarsz. Közepesen rossz kémfilmbe illő, megcsinált sztoriját követően betették egy börtönbe, a gazdái pedig magukra hagyták. Egy pár - erőtlen - EU-s nyilatkozat után úgy döntött mindenki, hogy jobb nem megfagyni télen, kell az a gáz a ruszkiktól. Hát ennyi... ezektől pontosan ennyit lehet várni.

    Konkrétan kire gondolsz? Gémesi Györgyöt említettem én, ha többek között rá, akkor írd meg, hogy milyen bizottságban van benne (és a többi politikus, akire gondoltál), ahol hatványozottan felmerül a nemzetbiztonsági kockázat. Ha nem rá, akkor is, csak akkor a személyek neveit is emellé.
    --- Te tényleg azt várod tőlem, hogy soroljam fel az összes (szak)politikust aki nemzetbiztonsági kockázatot jelentő kabinetben/munkacsoportban/whateverben dolgozik? És milyen listával vetjük össze az eredményt? Amit nem adnak ki, azzal?

    Ha tudsz ilyet, csinálj légy szíves néhány esetet (ami "triggereli az MVT szofisztikált keresőjét"), vagy akár csak mutass rá, mivel tudsz ilyet előidézni.
    ---Nem tudod, hogy hogyan működik az MVT, igaz? (STIX-re is keress rá) Elég eltennem egy kamu hívást egy megadott telefonszámról a hívásnaplóba és már gyanús is lesz a telefonom...

    (Amúgy ha a kormány(média) tudna ilyet, szerintem 0. nap ezzel kezdtek volna elárasztani mindent. Pedig náluk aztán van pénz, paripa, amiből ez kihozható lenne. De tényleg komolyan írtam a fentit, ha ide tudsz rakni egy működő megoldást, én kitolom a nyilvánosságig. Ezen nem fog múlni.)
    --- Miért hamísított volna nyomokat a kormány a saját telefonjaira? Vagy a kormánysajtó? Vagy ha áldozat akarna lenni a kormánysajtó akkor elballagott volna a "baráti hivatalhoz" felrakatja with consent a pegasust, letörli majd visít, hogy őt is lehallgatták. De mit nyerne vele? Mire kell neked működő megoldás pontosan? Komolyan nem értelek... érdemes ezt átgondold mégegyszer.

    ...Miért írtad a szöveg végére a "#feriszemélyesen" karakterláncot / hashtaget?
    --- Egen, az gyúrcsányra utal. Utálom mint a szart, ilyen egyszerű. Kismiskák a jelenlegi kormányék ahhoz képest, ami itt a 2000-es években ment. Na ez... na ez igazán mély téma lenne kivesézni...

    Tehát annyit tudunk, hogy egymástól (elvileg) független lapok lehozták azt, hogy Varga Zoltánt megfigyelték...
    --- Nincs független média és azok a legkevésbé függetlenek, akik ezt állítják magukról.

    ...Nézzük mennyi információnk van arról, hogy a Covid elleni vakcináról...
    --- El ugyan elolvastam amit tovább írtál, de az érdemi reakciót itt befejeztem. Ha valaki covid-pegasus párhuzamra fűzi fel az érvelését az nálam komolytalan. Nagyon komolytalan. A vakcinák (majd) összes dokumentuma nyilvánosan elérhető. A pegasus ügyben meg egy nyomorult listát sem tudnak kiadni ill. csak feltételezgetések vannak. Tények sehol. Erről az egész érvelésről(?) a krokodil-tétel jutott eszembe. Le tudom neked vezetni, hogy a krokodil hosszabb mint széles.

Új hozzászólás Aktív témák