Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dekoninck

    aktív tag

    válasz Dave™ #14 üzenetére

    Na, én is, én is, én is!
    - ilyenre nincs szükségem, mindenesetre a FF is tudja: kiválasztott lapok (amiket a legjobban szeretek) >> egy könyvjelzőbe >> kezdőlap (alap) + showcase opció
    - részemről a Dowload statusbar a nyerő, elfér az állapotsor felett
    - ezt nem értem :)
    - fülön? :) nemtom, nekem mindig volt a fülemen X (alap)
    - előzmények > nemrég bezárt lapok (alap)
    - FF is, sőt, ha lefagy (néha, csak és kizárólag az origo miatt, nemtom miért), akkor is felajánlja az utolsó menet lapjait

    Nemtom, az Opera is biztos skinezhető, de a FF tutira, most egy pofás saját gyártmányú, félkész) Windows Live-hoz hasonló prémje van.

    Szerk: ja, látom, az Opera is bőrözhető. Oké. Egyszer kipróbálom, de nem tudom, minek :)

    Télleg, az Operában meg lehet azt csinálni, hogy a menüsorba kerüljenek a gombok, címsor, egyebek? Szeretem, ha az ablak fejlécen kívül minimális helyet foglal függőlegesen a böngésző (ha nem teljes képernyős üzemmódban van).

    Jellemző, hogy itt még az O és FF hívók is képesek összeveszni... nemhogy a nagy sátán ellen fordítanátok minden erőtöket :)

    [ Szerkesztve ]

  • dekoninck

    aktív tag

    válasz Winner_hun #57 üzenetére

    (#71) MichaelSD - ha koordinációs problémáid vannak, akkor megértem, hogy az Opera gesture-i jobbak számodta ;] (bocs)
    Mindegy, egyszer kipróbáltam az IE gesture kiterjesztését, na onnantól kezdve mondtam le végleg a használatáról. Tény viszont, hogy memóriakezelésben jobb még az IE, de jön nemsokára a FF3, és akkor...

    Winner_hun, meg szabad kérdeznem, hogy ennyi kiterjesztéssel mennyi memóriát eszik a Firefox?

Új hozzászólás Aktív témák