Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fishi

    tag

    válasz Dave™ #14 üzenetére

    "-minden fülön van x bezáráshoz (ff-ben ez miért luxus???)"

    Pl. itt mutatkozik meg a Firefox és az Opera közötti különbség. Utóbbiban úgy van, ahogy a fejlesztők jónak ítélik, előbbiben pedig úgy, ahogy neked leginkább kézreáll. :)

    Ha akarod van x minden fülön, ha akarod, akkor csak egy x van a szélen, ha akarod, akkor egyáltalán nincs x. Én pont ez utóbbi - látszólag nem túl ergonómikus - beállítással használom. Az ellentmondást egyszerű feloldani, teljesen feleslegesen foglalja az x a helyet a füleken, amikor a középső gombbal a fülre klikkelve is be tudod zárni az ablakot... ;)
    Borzasztóan szeretem az FF-ben, hogy ha már úgyis háromgombos az az egér, akkor nagyon értelmesen lehet is használni benne.

    Cathfaern: Neked a fentieken kívül még mi tetszik az Operában? Épp gondolkoztam rajta, hogy kipróbálom, de a Dave által említett dolgok ugye (+1 pluginnal) FF alatt is működnek.

    [ Szerkesztve ]

    Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

  • fishi

    tag

    válasz erdoke #32 üzenetére

    "... kezdenek majd rá vírusokat gyártani. :O "

    Pont ettől félek én is a Firefox-szal kapcsolatban, ezért is vagyok az Operára kíváncsi. :)

    Winner_hun: Mi az összeomlás utáni visszaállító plugin neve?

    Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

Új hozzászólás Aktív témák