Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muszurkefal

    aktív tag

    válasz fericske #92 üzenetére

    Hasonlóan indult az én karrierem is, de én még gyerekcipőben vagyok hozzád képest.
    2 éve elromlott a kis Skullcandy-m és új fejhallgató után kellett nézni. Először a budget kategóriát lőttem be, egy 30-ezres Sennheiser, annak még én is ismertem a nevét akkoriban. Aztán ahogy nézelődtem, szépen felkúszott az összeg 70-re :D
    Én az Extreme Audio nevezetű helyen hallottam először drága szettet, de erősítő + fejhallgató formájában. Rendesen szúrta a fülemet, annyira tiszta és dinamikus volt a hangzás.
    A technikai paraméterek engem nem igazán hatnak meg, nekem csak az a lényeg, hogy minél jobb legyen ;]

    Ezek után természetesen azonnal beszereztem a fejhallgatót, és még okostelefonnal is tűrhetően szólt.

    Addig, amíg most nyáron ki nem próbáltam egy másikat egy hordozható erősítővel. Az a földbe gyalázta a most dédelgetett fejesemet. Azt hiszem hamarosan fellépek a 6 számjegyű árkategóriába, ami bár még röhejes a ti mániátokhoz képest, de engem egyelőre ki fog elégíteni.
    Aztán ha már saját fészkem lesz (egzisztencia), akkor határ a csillagos ég.

    ...Lehet, hogy azert jo nekem az elso alternativa is mert nem probaltam a masodikat?...

    Tehát igen. Szerintem azért.

Új hozzászólás Aktív témák